Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nappali tagozatos diák vagyok,...

Nappali tagozatos diák vagyok, szeretnék indítani egy vállalkozást (weblap hosting), milyen kockázattal jár?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, tapasztalatokra lennék kíváncsi, könyvelés, számlázás, stb.
2012. febr. 15. 20:00
 1/4 anonim válasza:
A jogi akadályokról nem tudok, de a technikaiakról igen. Ahhoz, hogy jól mennyen, kell ingyen tárhelyt is adjál, hogy érdeklődjenek. Az oldal szervere nem lehet bérelt, mert azzal 1-10 aldomain lehetséges, neked meg végtelen kell. Komoly szerver kell, a leggyorsabb internettel. Domain regisztrátor is kell legyél, ami szintén nem olcsó szerintem.
2012. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére ezek már mind adottak.
2012. febr. 16. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan kockázata van mint másnak. Ha nem lesz vevőköröd akkor bebukod és pénzt vesztesz.
2012. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem először kezdd viszonteladóként egy nagyobb szolgáltatónál, majd ha beindult a szolgáltatás, lehet külön szervered stb.

Tehát piciből érdemes elindulni, úgy keveset veszíthetsz az elején

sok sikert!

2014. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!