Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ha egy rendezvénye...

Spada66 kérdése:

Szerintetek ha egy rendezvényen vállalkozói nélkül árusitok és elkapnak az apekosok milyen büntire számithatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Pénzbüntetésre, sokra.
2012. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Többszázezer forint.
2012. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
ha jol emlekszem legalabb 5db nullaba es egy kettesbe kerul :)
2012. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mai rádió-hírek szerint, 3 fiatal "szerenádot adott" megrendelésre valaki kedvesének. Nem volt vállalkozóijuk, így természetesen számlát sem adtak, így fejenként fizettek 200 ezer Ft büntit.
2012. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Apek? APEK???? Először is Apeh, másodszor is, már nem Apeh, hanem NAV. Már le is vagy nyomozva, pár perc, és ott vagyunk. Ezer év bássztíjj... De nem az adócsalásért, hanem mert ostoba vagy.
2012. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen értékben árusítasz, ugyanis a bevételed csak egy bizonyos értékhatár felett adóköteles. Erről leginkább a NAV-nál tudsz tájékozódni.
2012. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Nyugodtan lopjál, kocsog buzí, majd az én befizetett adómmal kiegészítik azt, amit a magadfajta ellop.

Nem akarsz elmenni innen örökre, mondjuk minél messzebb?

2012. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vártam már egy ilyen hozzászólást. Magyarországgal nem az a baj, hogy nem adóznak, hanem az hogy az adó magánzsebekbe megy el.


Utánanézhetsz, vannak országok, ahol feleannyi adót se fizetnek az emberek mint mi, mégis jóval magasabb az életszínvonal.

2012. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez erős sarkítás. Nézd meg, hogy nominálisan mennyit fizetnek be, ne csak százalékosan, és hogy milyen szolgáltatásokat kapnak ezért az államtól, és miért kell nekik fizetni még pluszban. Mert értem én, hogy az USA-ban kevesebb az adó, de ott nincs is állami egészségbiztosítás, az oktatás sem ingyenes...
2012. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 vagyok ismét: 9-nek: milyen egészségbiztosításról beszélsz? Az orvosnak ugyanúgy fizetni kell, /zsebbe, mert elvárják, h ha jól akarod, h végezzék a dolgukat/ a gyógyszerek nagy része nem támogatott. az oktatás szar, nem hallod a hírekben mit művelnek most a felsőoktatással! Mintha nem Magyarországon élnél! Én sem tudok elmenni egyetemre, mert utána itt kell maradni xévig. Ausztriában akár több szakot végezhetsz INGYEN! És még sorolhatnám!
2012. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!