Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet honlapot készíteni...

Hogy lehet honlapot készíteni és azon pénzt keresni?

Figyelt kérdés

azt tudom, hogy a reklámokból, de mennyit fizetnek egy hirdetésért. Tudom, hogy függ az oldal népszerűségétől, de átlagosan mennyi pénzt lehet egy átlagos honlappal keresni?

egy hétig vagy egy hónapig hirdet egy cég vagy ez is változó?

esetleg ha valakinek van ebben tapasztalata, akkor megköszönöm ha megosztja velem!


2012. febr. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a cégek nem szerződnek le kis honlapokkal, legfeljebb nagyokkal. A kis honlapok a bevételt olyan reklámrendszerek integrálásával érik el, mint pl. a Google AdSense. De baromi sok látogató kell, és sok időt kell ott tölteniük, mert pénzt a kattintások után kapsz.
2012. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kattintásonként pár (1-2) forintot kapsz. Egy átlagos honlapnál 2-3 havonta van kifizetés, ami ha jól tudom 10 dollár körül van.

Tehát ha értelmes mennyiségű pénzt akarsz a honlapodból, akkor ne átlagosat csinálj. Hanem NAGYON JÓT!

2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hirdetésért kapott fizetség változó van a miért 0,01$-t de van amiért 50+$-t, vagy eurót képesek fizetni. a mennyiséget általában a kulcsszó és helyezés határozza meg. Én oldalaim top3ak a goole adott kulcsszavára 4-9e-es havi keresésben és 1-5 eurót hoznak kattintásonként.


Magáncég nem fog hirdetni a kis látogatottságú honlapodon, mivel kevés az átkattintási arány a bannerjükre. Felesleges is ere építeni. Vannak direkt hirdetésre specializálódott cégek, pl google adsens (legjobb)


Alapból reklámra kell építeni az oldalt, persze úgy hogy ne tűnjön reklámozásnak.


Nem kell sok látogató ha az oldal helyesen van felépítve.


Az meg hogy mennyit lehet keresni.

0 és több 1000 euró között. Határ a csillagos ég.

2012. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!