Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha valaki jogszerűtlenül...

Ha valaki jogszerűtlenül használ egy ingatlant telephelyként akkor mit lehet tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám 6 éve elváltak.Anyukám nevén van egy X ingatlan és apukám ott vállalkozást folytat.Szerintem mindenféle engedély nélkül.Mit lehet ilyenkor tenni?Kihez kell fordulni?

2012. febr. 21. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem szégyenled magad, hogy saját apádat akarod felnyomni? Nézz egy kicsit magadba! Azért, mert anyád teletömi a fejed hazugságokkal apádról, mert ők nem jöttek ki jól, az nem jelenti azt, hogy neked is utálni kell. Akkor is az édesapád, akit illene tisztelni, mert hozzájárult a felnevelésedhez!
2012. febr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem!Nem kioktatást!Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre akkor minek szólsz bele?!Egyébként meg a megélhetésről van szó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És nincs a fejem tele tömve, hanem ez a valóság!Na szevasz!!!!!!!!!!!
2012. febr. 23. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne leugatni szerencsétlent kedves Válaszoló! Az én apám is olyan, hogy csak megcsinált, aztán azóta nincs! Mit tiszteljek benne, mikor papírom van arról, hogy lemond rólam? Mi van ha itt is ez a helyzet? Mit tiszteljen egy ilyen emberben??


Szerintem APEHnál be lehetne nyomni, hogy ellenőrizzék a helyet ahol csinálja a vállalkozást, mert az nem az ő területe, de nektek meg nem fizet (gondolom).

2012. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!