Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Azt tudom, hogy egyéni vállalk...

Azt tudom, hogy egyéni vállalkozóként a "cégszerű" aláírásnál a nevem mellé oda kell írni, hogy e. v. , csak az nem világos, hogy ezen kívül a nyilvántartási számot, vagy az adószámot kell-e még feltüntetni?

Figyelt kérdés
És ha számlát adok az eladott termékről, akkor arra is így kell aláírnom? Vagy ha van bélyegzőm, akkor elég a szignóm mellé? A bélyegzőn minek kell szerepelnie?
2012. febr. 26. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Na akkor előlről... Ezek a kérdések a saját könyvelődnek valók. Ezt nem kommentálnám.


A számlát aláírni nem kötelező, de mivel attól lesz igazán okirat jellege ha megteszed, így mindig szoktam javasolni az aláírást.


Bélyegzőt alkalmazni nem kötelező, de ha van, akkor használjuk.


és hogy mit tartalmazzon? Neved, címed, okmányirodai azonosítód, adószámodat .

2012. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!