Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kezdenél 3 millió forintal?

Mit kezdenél 3 millió forintal?

Figyelt kérdés
Mit kezdenétek 3 milliò forinttal, vàllalkozàsi ötlet, befektetési ötleteket szeretnék kapni. Előre is köszönöm!
2012. febr. 27. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én biztos,hogy vagy földet vennék rajta,olyan helyen,amit később,ha felszabadul,jó pénzért nyugatiaknak el tudok majd adni.

A másik "vagy"...hogy mellé tenném az öröklött 1,8 millámat,vennék egy kis lakást. Szerényen,vagy közepesen berendezném,és kiadnám albi-ba. Kifutná a házam rezsijét,és 6~8 év múlva nem volna gondja az egyik gyerekemnek a lakással.

2012. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha csak befektetnél, akkor tőke és hozamgarantált adómentes aranybefektetés.


Ha egy célzottan elhelyezett összegre tudsz hatni, akkor passzív jövedelmet is tudsz építeni, ami életed végéig csak növekedni fog.


Ezek közép és hosszútávon is atomstabilak!

2012. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Keresnék egy társat, akinek vannak ötletei. Konkrét, kidolgozott ötletet senki nem fog a kezedbe adni felebaráti szeretetből. Hogy mibe érdemes belevágni az nagyon sok mindentől függ.


Ajánlom magamat :)

2012. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha befektetnéd: kérdés, hogy mennyi időre szeretnéd befektetni, mekkora kockázatot vállalsz, mi neked a jó haszon, hány éves vagy, mennyire értesz a pénzügyekhez, milyen céljaid vannak, mik az elvárásaid? Amennyiben fix, garantált hozamot szeretnél, úgy tudok neked segíteni.
2012. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy 3 millió forintból legyen valami, kiemelkedő teljesítményű dolgot kell választanod. Minimum 50%-os hozam kell egy évben ahhoz, hogy számottevő eredménye legyen. És nem mindegy hogy mennyi járulékos költséged van, és mennyit kell adóznod. Én tavaly óta 150%-ot értem el, és nem tőzsdén, ha kíváncsi vagy részletekre, segíthetek.
2012. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kapo1588 ***** válasza:
a földvásárlás nem hülyeség... Kérdezz meg egy két mezőgazdászt agrármérnököt.. dunántúlon érdemes lenne amint lehet földet venni az osztrákok fel fogják vásárolni.. nem mintha eddig nem kezdték volna el...:D
2012. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zoli17 ***** válasza:
elinnám! mire felébredek vége a válságnak
2012. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akié érdekel írtam privátot. Az elivás nem rossz biztos van akinek sikerül ennyit elinni de az nem én vagyok :)


A földvásárlással kapcsolatban tudja valaki, hogy mikor szabadul föl a piac? Mert egy időben tényleg vásárolták külföldiek az ingatlanokat, földeket, de ez szerintem mára eléggé visszaesett. Befektetésnek biztos nem rossz, a földnek valószínűleg nem fog esni az értéke, de a megtérülés is bizonytalan. És gondolom a földet nem elég megvenni, hanem azt gondozni, művelni kell. Úgy tudom az elhanyagolt földek után büntetést szabnak ki. A többi hozzászólás is elgondolkoztat. de kicsit több konkrétum érdekelne.



Szívesen várom, ha van ötlet.....


Köszönöm

2012. febr. 28. 11:39
 9/14 zoli17 ***** válasza:

nagyátlagban a végtőrlesztés óta fizetésképtelenek a zemberek. annyi ötletem lett volna, de felesleges belekezdeni. fuvarozásban ha nem is sok de még van élet 1 pici. most ezt csinálom, csinálnám magam ha lenne 3 millám :) ez célzás volt. :)

addig marad az akciós borsodi.

azt ne várd tuti tippet adnak, nekem is van 1 föld tippem, elöbb adtam be a vételi ajánlatot, biztos hamarabb belemenne, ha 3 millval többet írtam volna a lapra :D ez is célzás volt. :)

2012. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

zoli17-nek


És mit fuvaroznál?


Földet sokan mondanak, valamint aranybefektetést.....És mit kezdesz a földel? Ezt másoktól is kérdezem?

2012. febr. 29. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!