Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv! Lehet így pénzt keresni?...

Üdv! Lehet így pénzt keresni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm kocsmát bérel, egy városban, nem éppen központi helyen, és pultost vett fel, ő nem is dolgozik ott. Maradhat így neki pénz egyáltalán? Mert ugye bérlet, pultos bejelentve, rezsi, stb..

Én max azt tudom elképzelni, hogy nullszaldóra kijön. De mégis már több mint fél éve csinálja.

Csak érdekel, mert én is gondolkodom kocsma bérlésen. Tőle meg nem kérdezhetem meg, nem akarok a zsebében turkálni, és nem is közeli ismerős annyira.


2012. márc. 10. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

kocsma legalább 100%-os haszonkulccsal dolgozik.

Persze,hogy marad neki pénz

2012. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 archon ***** válasza:
Logikailag, ha nem maradna neki, nem csinálná :)
2012. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak pénzmosásra használja a kocsmát. Akkor meg lényegtelen, hogy van-e haszna belőle.
2012. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!