Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Svájcban szeretnék hivatalosan...

Renner kérdése:

Svájcban szeretnék hivatalosan prostiként dolgozni. Hogyan tudok ott vállalkozó lenni? Úgy tudom Svájcban ez legális. Vannak tapasztalataitok? Minden infó érdekel a témában.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kell hozza egy konyvelo(aki ottani) meg valaki aki megcsinalja a weboldaladat,meg egy intezmeny ahol cegnyitassal foglalkoznak ott bejelented, plusz szofiszamot is kell kerned, plusz lakas ami nem egyszeru(regelned kell cimre , lakast talalnod, ami nem kis penz , mert a kaucio sok, de nem tudom neked van e ott ismerosod...Egyebkent sok sikert.De tuti h el akarod kezdeni? vagy mar otthon elkezdted?vagy ott svajcban dolgozol klubban? mert ha nem eletkerdes ne kezdd el,bar ez meg az emberibb formaja a dolognak.
2012. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Ha nem feketén csinálod, akkor nem éri meg./ Sok az adó,könyvelő díja,lakásbérlés.. stb/
2012. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha valaki prostiként dolgozik lehet neki B ausweisungja 5 évre? Illetve mi kell ehhez? Milyen hivatalos papírok kellenek hogy valaki prosti lehessen legálisan vagy ehhez nem kell papír? Csak ha egyéni vállalkozást nyit?
2013. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még annyi hogy meglehet kint szerezni a B ausweisungot ha prosti vagyok?
2013. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
már a stiricidet is megtaláltad :)
2013. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!