Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon meg lehet élni...

Magyarországon meg lehet élni blogolásból?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Viszont ha jól csinálom és sokat keresek vele, senkinek nem fogok ezüst kiskanállal a szájába tenni, hogyan csinálom, mert akkor lesz. Jöjjön rá magától,akkor legalább nem fog bosszantani a dolog, hogy én voltam olyan hülye, hogy kiadjam az ötleteimet, módszeremet, titkaimat. Ez üzlet, mivel hogy élni lehet belőle.
2012. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Flector 67 ***** válasza:
32%
Épp erről beszélek. Ha Te tényleg jól csinálod, akkor hiába kezdi el más. Ha én egy jó sebész vagyok, akkor hiába tanulják ki még 1000-en, hozzám fognak jönni a betegek Mert jobb vagyok, mint a többi. Persze, csak, ha tényleg jobb vagyok. Ha nem csinálod túl jól, akkor tényleg ne mondd el:)
2012. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon jó kosarakat fonok, akkor nyilván nem fogok egy vadidegen embert, akinek fogalma sincs az egészről csak pénzt akar csinálni, bevezetni a kosárfonás rejtelmeibe, aztán nézni, hogy mászik fel a hátamon, és ne adj isten nyit egy 5x nagyobb és olcsóbb kosárfonó üzletet, mint az enyém.


Ezzel nem azt mondom, hogy nem vagyok jó, hanem azt, hogy nem is értem ki olyan idióta, hogy egy nyilvános fórumon tök idegeneknek elkezdje megírogatni, hogy "dicsak Pistike, erre én mind magamtól jöttem rá, magam néztem utána, magam tornáztam fel magam, de neked most ingyen és bérmente ezüst tálcán kínálom a tudásomat, csináld így jó lesz neked is, jön majd a lé"

2012. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ennyi az egész

[link]

2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én nem kérem, hogy ossza meg velünk a titkait, fortélyait vagy módszereit, amiket sok befektetett munkával tökéletesítgetett. Én is vezettem már jó pár blogot, különböző témákban, voltak sikeresebbek, sikertelenebbek. Csak a blogjaitokra lennék kíváncsi, linkeljétek be esetleg!
2012. márc. 21. 15:27
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem a blogon van a hangsúly, hanem a látogatószámon. Napi 100zal semmire se mész, lehet akár milyen pöpec oldalad amit a legprofibb és legdrágább programozócsoport hozott létre.

Napi 5k látogatóval viszont bőven megtermelhető a minimálbér többszöröse egy sima átlagos oldalon, amihez nem kell programozócsoport.


Nézzünk egy alap példát:


100 látogató, 1 reklámra kattintás érjen 0,5$-t, 1% az aki kattint, 100nak az 1%a, az 1, azaz 0,5$-t keresel naponta, ezt szorozd meg 30al (30 nap van 1 hónapban), az azt jelenti hogy 15$-t kerestél havonta (200Ft/$ árfolyam) azaz 3000 Ft


5000 látogatód van naponta, 1 reklámra kattintás érjen 0,5$-t, 1% az aki kattint, 5000nek az 1%a 50, azaz 50*0,5=25$t keresel naponta, 25*30 = 750, azaz 750$-t keresel havonta, (200Ft/$ árfolyamon)750*200= 150 000Ft havonta.


És ez csak egy alap példa, mert az átkattintási arány lehet mondjuk 6%is, de láttam már olyat akinél 14% volt.


5000 látogatót nem nehéz elérni, hála fészbúkan meg a sok 10enéves tininek akik ott élik a szép és drága életkorukat, lájk gombot látnak repülnek is rá mint légy a sz**ra.

2012. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
* nem beszélve arról hogy nem csak 1 oldalad lehet hanem 15, ha meg van 3 akkor simán felvehetsz valakit aki 100e-éert cikket fog írni neked. Bár ez már más tészta, de kivitelezhető.
2012. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk, ha abból a 150 ezerből adózol, meg járulékokat fizetsz, akkor azért megnézheted, mennyire lehet megélni belőle ma Magyarországon. Úgyhogy még az is kevés.


Nem is te kérdező, itt ez egyik válaszoló erőltette, hogy nincs azzal semmi baj, ha valaki ingyen és bérmentve a szájába röpteti a sült galambot, amiért ő rengeteget kutakodott, meg dolgozott.

2012. márc. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%
Ja, vállalkozóként mondjuk marad 80e a kezedben a 150 ből 1 blognál, és ezért dolgozol a bloggal havi 30 órát legrosszabb esetben, máshol meg lenyomsz 100e-ért 180+ órát. Kinek mi a jobb.,,
2012. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!