Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Miben van a legtöbb pénz?

2012. ápr. 4. 23:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
mindenben sok pénz van... Nem ezen fog múlni.
2012. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Területtől függ. Azt tudom, hogy kocsmát és éttermet nem érdemes nyitni, mert el vagyunk árasztva velük. Érdemes feltérképezni a települést és az emberek igényeit. Olyan vállalkozást kell indítani, ami vagy nincs még az adott helyen, vagy meggyőző konkurencia nincs, viszont igény és érdeklődés van rá. Hajrá.
2012. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Az egészségügyben van a sok pénz. Elégedett vagy?
2012. ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%
Ha van pénzed , ne vegyél rajta munkát !!! Fialtasd meg, ha azt akarod, hogy gazdag legyél ! Csinálj rá hozamot! Havi 10% ! Meg lehet csinálni !
2012. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze! Csak kínosan ügyelj, hogy se az utolsó válaszolónak, se az ő általa ajánlott senkinek egy fillért se fizess! ;)
2012. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Te meg csak maradj tudatlan! Így legalább kényelmes ! A siker nem azoknak adatik meg akik gyártják a kifogásokat!

Két dolgot nem tudsz egyszerre csinálni: nem tudsz egyszerre kifogásokat és pénzt keresni!!!! A lehetőség, hogy sikeres és gazdag legyél , mindenkinek meg adatik, csak van aki él vele, van aki nem mer élni vele és inkább megnyugtató kifogásokat gyárt magának! Talán érthető , talán nem. Azonban ha érthető , van esélyed!

2012. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
:-) valaki besértődött.. :-) nem azt mondtam, hogy ne vállalkozzon, ne legyen sikeres, hanem hogy te valószínűleg egy piramisjátékkal akarod a pénzét lenyúlni. de könnyen tisztázhatod magad.. nos, mit ajánlanál neki? na ugye.. ;-)
2012. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Piramisjátékba biztos nem szállnék be. :) Én konkrétan egy vegyes kisboltra gondoltam, de ahhoz sajnos meg kéne venni az üzlethelyiséget amihez sok kezdőtőke kell. Sok helyen láttam (pl.: végállomásokon) ilyen kis fabódékat. Árulnak mindenfélét: pékárút, kürtöskalácsot, csokit, nyáron fagyit, stb... Szóval amire épp van igény. Én ilyesmire gondoltam, mert nem kerül sokba egy ilyet megépíteni. Csak azt nem tudom hogy ilyenkor meg lehet-e venni a helyet vagy bérelni kell a várostól ahova szeretném csinálni?


Én erre gondoltam. Mi a véleményetek?

2012. ápr. 6. 09:52
 9/31 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy mindenbe bele kell fektetni, sőt ami igazán sikeres lesz, abba nem is keveset! Hidd el, hogy azok az emberek, akik valamilyen területen sikeresek lettek, azok nem kis kockázatot vállalva nagy pénzt fektettek be a siker érdekében. Természetesen sok olyan van, aki ebbe belebukik.
2012. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%

"Hidd el, hogy azok az emberek, akik valamilyen területen sikeresek lettek, azok nem kis kockázatot vállalva nagy pénzt fektettek be a siker érdekében."


Hát, vagy mondjuk egy szép nagy hálózatot építettek, és nem vállaltak kockázatot. Időt mondjuk tettek bele rendesen.. Azt "kockáztatták"..

2012. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!