Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha a Tesz-Veszen egy viszonyla...

Ha a Tesz-Veszen egy viszonylag drága terméket feltesznek 1 Ft-os aukcióval, akkor abban nem túl nagy a rizikó? Valaki elmagyarázná nekem, hogy ezt hogyan éri meg így használni?

Figyelt kérdés
Mert én is szívesen feltenném,talán többen is megnéznék a termékeimet,de hát nem merem,mert mi van,ha mondjuk 10 ft-ért megy csak el?

2012. ápr. 14. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A sok buta úgy felveri az árat, hogy gyakran fixáron olcsóbban megkapod ugyanazt. Persze csak ha népszerű, keresett termékről van szó. Rizikós, de az emberek imádnak vetélkedni, egymást túllicitálni, ezért sokszor bejön. Meg persze gyakran az eladó is rásegít egy pár licittel egy másik névről.
2012. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm a választ,csak azt nem tudom,hogy tényleg volt-e már arra példa,hogy ilyen irreálisan alacsony áron jutottak emberek termékekhez?
2012. ápr. 14. 16:35
 3/16 csibexke ***** válasza:
volt példa persze. ezt onnan tudom hogy vki negativ értékelést kapott azzal az indpokkal hogy az 1 ft-os aukciót nem verték fel és igy bukott és nem akarta tényleg 1ft-ért odaadni a vevönek. holott a kerekitési szabály szerint az 0 ft- lett volna. magyarul tök ingyen kelett volna megkapnia és még az eladó fizetett volna a vaterának mert használta a rendszert :)
2012. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Már hogyne lett volna. Meg olyan is, hogy drágábban, mint amit ér.
2012. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az eladó nem fizetett volna, a 0 ft stimmel. Én is adtam is el, meg vettem is már ennyiért.
2012. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A negatív meg kijárt annak az eladónak.
2012. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy nagyon egyszeru szabalyt kell kovetni, ha valamit oda adnal minden szivfajdalom nelkul 1 forintert azt hirdesd meg ennyiert.


Persze nemartan a tudni milyen kategoriaban, milyen termekeket totlessz fel. Pl: Mas strategiara van szukseg a hasznalt noi ruha eladashoz es mas kell a numizmatikai ritkasagok sikeres eladasahoz.

2012. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát én most feltettem egy női ruhacsomagot 12 db-osat,7000 Ft.os minimál árral,de eddíg még egyetlen egy licit sem érkezett rá,és nemsokára,holnap délben lejár...szép ruhák,alig hordtam őket...-lehet,hogy ennyiért is drágállják????
2012. ápr. 14. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Tedd fel egyesével. Én se vennék egyben 12 ruhát.
2012. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy van ez, hogy akinek van 7000 ft-ja ruhára, az vesz újat. :)

Rakd fel egyenként 500-ért, hamarabb elmegy.

2012. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!