Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért írják vissza az üzletköt...

Druida43 kérdése:

Miért írják vissza az üzletkötők jutalékát, mikor annyit jár utánna és telefonál?

Figyelt kérdés
Most komolyan..üzletkötőként dolgoztam,és adóztam is rendesen...a telefon díját nem fizették ki,sem a buszköltséget,amikor messzebbre kellett utaznom...akkor mi a fenének kell a visszaírás???Életem legnagyobb hibája,hogy biztosítóhoz mentem dolgozni...Állandóan csesztettek,hogy menjek és csináljam,házaljak,ráadásul úgy beszélt mindenkivel a főnökünk,mint a kutyával,ha valaki nem fizette ki az a havi biztosítását,akkor ki kellet menni,úgymond behajtani!!Most hogy a fenébe tegyem ezt mikor megszűnik valaki munkahelye,vagy egyébb gondja akad,amire nem számít mikor köti a biztosítást...A másik dolog,hogy amikor meg kára van az embernek,cseszik fizetni a biztosító..mindenbe bele köt...Jah..és teszem hozzá rá voltunk kényszerítve,ha valamikor nem sikerült a havi 400.000-es állományt megcsinálni,akkor családtagra kellet kötnünk....most meg jönnek a visszaírások....

2012. ápr. 24. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A biztosítóktól nem kell csodát várni, szemét brigád az egész...Én is dolgoztam fél évet náluk, mit ne mondjak egy életre "kidolgoztam" ott magam!
2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért kell a visszaírás, mert te hamar akarsz pénzt keresni belőle. Ha nem lenne visszaírás, szerződtetnél hajléktalanokat, vagy kamu neveket, kifizetnéd az első hónapot, felvennéd a havidíj 12x-esét, majd megszüntetnéd a szerződést. Esetleg osztoznál a szerződővel a jutalékodon. Sajnos tehát azért kell a visszaírás, mert te hamar akarsz pénzhez jutni. Ha elfogadnád, hogy úgy kapsz fizetést, hogy a jutalékod minden hónapban a fizetett havidíjak 10%-a, nem lenne szükség a visszaírásra, cserébe nem keresnél ilyen jól (pillanatnyilag). Szerintem.
2012. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akart a fene hirtelen sok pénzt....megelégedtem volna a befizetett díjak 10%-ával is....ha jól számolom,akkor úgy majdnem csak többet kerestem volna...de úgy őszintén...ma hívott az egyik volt ügyfelem,aki kedves ismerősöm is,hogy kára lett,de cseszik a biztosító fizetni...megkötötte nálam a házára a lakásbiztosítást(vályog falazatú,amit ez a biztosító bevállalt),most,hogy kára van,azt mondta neki a kárszakértő,hogy vályogra nem fizet....na...ez nem csalás??????????????????
2012. ápr. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!