Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 19 évesen lehet valaki önerőbő...

19 évesen lehet valaki önerőből milliomos a mai világban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehet. .a neten lettek jónéhányan
2012. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kikre gondolsz?
2012. ápr. 28. 21:05
 3/17 anonim ***** válasza:
facebook ;)
2012. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
és olyanok akik appokat írnak mobilokra 10 centes letöltésekből is hamar összejön a millió
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Smartguy86 ***** válasza:
Az önerőt itt szó szerint értsd! Mert azért meg kell dolgozni keményen. Láblógatásból még senki nem lett milliomos! De igen, lehetséges. Nem csak a mai világban hanem mindig.
2012. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, de oda kell tenni magadat, én is saját zsebből fizettem ki a jogsimat és vettem egy kocsit magamnak és nem hitelből, pedig csak 22 vagyok.
2012. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
nagyon ügyes!minden elismerésem.kár,hogy nagyon sokan nem így gondolkodnak mint te.biztos vagyok benne,hogy sokra fogod vinni az életben.sok sikert neked!
2012. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Szia ! Szerintem igen lehet. Jó nem az a dúsgazdag milliomos, de meg tudsz teremteni magadnak sok mindent. Én 26 éves vagyok, szegény család stb ... De meg van mindenünk. Dolgozunk érte keményen. Igaz külföldre kell mennünk érte, de itthon élünk. Szerintem, ha valaki valamit nagyon akar, és nem lógatja a lábát, ahogy előttem is írták, akkor meg lehet tenni , és el lehet érni . !!! SOK SIKERT HOZZÁ !!!!
2012. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Mondjuk annyit még hozzáfűznék, hogy nem a milliós vagyon kell, hogy legyen az első. Mármint nem a passzív tőke! Mert mi értelme annak, ha milliók állnak egy bankszámlán, ami csak veszít az értékéből?


Minden alapja a megfelelő pénzáramlás megteremtése, hogy a jövedelmeid és kiadásaid szummája ne negatív legyen, sőt jobb, ha vastagon pozitív, hogy később a befektetéseidből passzív jövedelemkiegészítésre tehess szert (pl egy vállalkozás, amiben te nem dolgozol olyan sokat, csak tulajdonos vagy, az passzív jövedelemforrás).


Vannak, akik úgy teremtik meg a milliomos létet, hogy közben a saját idejüket áldozzák fel (pl jól kereső állásban) és vannak, akik a tudásukat adják el vagy hasznosítják, hogy így érjenek el többszörös vagyont.

2012. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerintem önerőből néhány speciális esettől eltekintve (200-as IQ-val rendelkező emberek, Lottó nyertesek, egyéb szerencsés emberek) 19 évesen nem lehet senki sem milliomos Magyarországon. Ekkor még vagy gimnazista az egyén, vagy csak éppen végzett ott. Pár nagyon kevés zsenitől eltekintve diploma ekkor még kizárt, így kapcsolatok nélkül (az önerő miatt a kapcsolatokkal nem kéne számolni) olyan álláshoz se lehet jutni, ami nagyon jól fizetne. Ha indít valami vállalkozást, akkor ahhoz tőke kell, de 19 évesen önerőből nem nagyon van tőkéje az embernek.
2012. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!