Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kérlek csak ebben jártasak...

Kérlek csak ebben jártasak írjanak, vagy akik már voltak Egyéni vállalkozók, vagy jelenleg is azok. Járulékfizetés?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni EV-ba,fodrász vagyok. tudom hogy kell fizetni:

A 27 %-os szociális hozzájárulási adó minimális alapja a minimálbér 112,5 %-a.


-A 10 %-os nyugdíjjárulék alapja a minimálbér.


-A 8,5 (4 + 3 +1,5) %-os egészségbiztosítási és munkaerő-piaci járulék minimális alapja pedig a minimálbér 150 %-a -ot.

A kérdés az lenne, hogy SZJA-t kell mert akárhol néztem nem találtam,vagy az benne van a szociális adóba? Ezeken kívül kell még valamit fizetni? /ami így is rengeteg egy kezdőnek/ ezeket előre be kell már fizetni,vagy ha már egy hónapja dolgozol, és a munkabéremből veszik le? milyen költségek lehetnek még, helységet bérelnék egy kozmetikus mellett, saját bútorral, ott milyen engedélyek kellenek? légyszí válaszoljatok


2012. máj. 22. 15:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!