Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen területen érdemes...

Milyen területen érdemes manapság vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés
Férjemmel közösen szeretnénk valamibe belefogni (férjem 28 éves, én 21 éves várandós vagyok gyermekünkkel, és mindketten regisztrált munkanélküliek vagyunk), lehetőleg kevés összeg befektetéssel. Emellett adott egy családi tulajdonú, egy nagyváros belvárosban lévő kisebb méretű üzlethelyiség is. Miféle támogatásokat tudnánk így igénybe venni bármilyen hivatalos szervtől? Mivel lenne érdemes manapság foglalkozni? Kérem szépen, hogy használható ötleteket adjatok!

2012. máj. 24. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is várom az ötleteket! De, ha magunktól nem megy, mástól meg nem kapunk! Bár a mondás szerint kibicnek semmi sem drága, tehát mondhatnék hülyeséget is !

Sokan azt sem tudják mi az a vállalkozás, mennyi az állam fele a fizetnivaló és akkor hol marad a haszon?

2012. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Hivatalos szerencsejátékos vállalkozó xD Lottó, kaszinó, fogadások... stb. Csak 1-szer nyerj egy nagyobb összeget és máris tiéd a világ :D Jah és közbe jól is szórakozol xP.


1-szer élünk. :P

2012. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2féle ember vállalkozik:


1. akinek ötletei vannak

2. akinek pénze, hogy befektessen másnak az ötletébe

2012. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én se értem ezeket a kérdéseket, miért gondolja bárki is hogy itt valaki megmondja a tutit ahelyett hogy maga valósítaná meg?!
2012. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

21:32-nek

Nem arák ellenszerének a receptjét kérik, hogy ők villoghassanak vele, illetve helyileg kötött vállalkozásról lehet szó - az adott üzlethelyiség miatt.


Elég sok pénzben benne van egy vállalkozás manapság. Kell megfelelő végzettség hozzá, valamint a berendezés, pénztárgép, adott esetben hiteles mérleg, illetékek, árukészlet stb. Én például zöldségest nyitnék. Lehet kezdeni szezonális árukkal, és visszaforgatni a pénzt, hogy egyre többféle áru legyen.

2012. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ mihez értetek, mik a végzettségetek. ha mind a kettőtöknek csak érettségije van, és emellett nem ért semmihez akkor felejtős a vállalkozás.
2012. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság semmivel nem érdemes, pénz nélkül meg egyébként sem. menjetek külföldre gyűjtsetek lóvét utána lehet gondolkozni.
2012. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!