Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bankkártyás fizetést, hogyan...

Bankkártyás fizetést, hogyan tudok webshophoz hozzá kapcsolni?

Figyelt kérdés

Webshopba szeretném, hogy tudjanak az emberek bakkártyával fizetni!

Mit kell tenni leszerződni egy bankkal vagy hogyan működik ez?

Milyen feltételei vannak?



2012. jún. 5. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szerződést kötsz egy bankkal és fizetsz érte általában 3 ezreléket
2012. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi kell a szerződéshez?

gondolok itt ilyenre 1-2éves vállalkozói múlt...stb?

2012. jún. 5. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
semmi.nekik nincs kockázat,leszedik a pénzt a vevő számlájáról és 3 ezrelékkel kevesebbet utalnak át neked.
2012. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet leszerződni ilyennel téren egy bankkal és melyiket nézik a legtöbbe a vevők?
2012. jún. 5. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "melyiket nézik a vevők"?
2012. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

cib bank, k&h, otp ezek tutira futtatnak online fizetést.


bemész a bankba, elregéled mit akarsz ők mondják az ajánlatukat. szerződést kell kötni persze.


nyitnak egy új számlát neked erre aminek van havi díja persze, plusz a tranzakciókért is fizetsz.


plusz általában van nyitás díj.


CIB-nél kb 30ezer Ft, amit visszakapsz, ha 1 év alatt 1milliós forgalmat generálsz. legalábbis így volt idáig.


ami a bibi, hogy ehhez programozói tudás szükséges, hogy beépíthessed a webshopodba.


alapabb php tudással a cib bankos a legegyszerűbb talán. otp az valami förmedvény, undorító.


k&h-hoz nem volt még szerencsém.


persze mindenhol vannak követelmények.

pl cibnél olyanokat néznek, hogy küldjön a rendszer mailt mindenről, a sikertelenségről és a sikerről is, ha nem teljesíted őket, akkor nem adják meg az éles kulcsot meg hozzáférést.


otp engedékenyebb, de fent említettem, gány.


vannak szolgáltatók akik arra építenek, hogy programozói tudás nélkül beépítheted a rendszerüket.


ők megcsinálták, szerződtek a bankkal. Te pedig használhatod. a pénz az ő számlájukra megy és x időnként utalják a pénzed, persze levonva a hasznukat.


kb ezek a lehetőségek.

2012. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a céges papírokat azért ne felejts otthon , aláírási címpéldány és egyebek ;-)
2012. jún. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

be építtetni bármelyiket be tudom azzal nem lesz gond!

Azt nem tudom még lehet buta kérdés, hogy ha pl lezesrződök egy X bankal akkor csak az ö bankkártyájuk rendelkezők tudnak így vásárolni töllem vagy bármely dombornyomott Bank kártyájáról?

2012. jún. 6. 07:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Más kártyát is elfogadnak természetesen
2012. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Magyarországon nem csak különböző bankok vannak, akik nyújtanak ilyen szolgáltatást, csak azért mondom, mert eddig a válaszok közt csak bankokat láttam. Ráadásul túl jókat nem is hallottam igazából egyikről se, de hát kinek mi jön be... :) Pl. van a PayPal is, igaz hogy nem magyar, de kb mindenki számára elérhető. Ők viszonylag drágák, cserébe pedig nem biztos hogy olyan szolgáltatást kapunk, amilyet a pénzünkért cserébe várunk.

Vannak már itthon is úgynevezett PSP-k, akik nem bankok, hanem kifejezetten online pénzügyi megoldásokat kínálnak, főként webshopoknak. Ez is a fő profiljuk a bankokkal ellentétben, talán ebből kifolyólag jobbak is ilyen téren. Itt lehet olvasni egy ilyenről: [link] . Elsőre jónak tűnik, de az áraikról őket kell megkérdezni, ezt nem olvastam a weboldalukon, elvileg mindenkinek egyedi árat adnak, ami többmindentől is függ. De legalább szolgáltatás az van cserébe bőven. :)

Remélem segített...

2012. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!