Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány %-os profittal adnak túl...

Hány %-os profittal adnak túl a GSM kereskedők a hozzájuk bevitt mobilokon?

Figyelt kérdés
érdekelne mert lehet hogy én is be szeretnék szállni ebbe az üzletágba meg van egy pár eladó és cserére érett telefonom

2012. jún. 24. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer akartam beadni egy üzletbe a régi telóm, azt mondta hogy max. 500-at adna érte mert telónként legalább 5000 Ft hasznot akar kapni. Egy másik helyen ugyanezt a telót 3000ért vették át, dobozzal és töltővel (gondolom ő is 5000 körül akarja továbbadni).
2012. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

használt telókban Afrika a legnagyobb felvásárló mint pl használtautóknál is. Nagyot nem tudsz szakítani mert felügyelik a piacot. Külföldre már nem tudod eladni, ha megpróbálod hamar bajba kerülsz, nem szeretik a betolakodókat.

Tehát ha használt mobilokat akarsz eladni magyaroknak akkor bukó... Ha olcsón is jutsz hozzá még abban a hónapban el kell adnod mert akkorát csökken az értéke, hogy deficites leszel.

2012. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A 20-30% már jónak számít, természetesen lehet több is pl.: rossz beszámítása esetén kisebb javítás(ok) után. Viszont bukni is lehet, ha nem viszik el időben és/vagy amikor egy (pl.:Tesco) akció miatt lezuhan az ára. Ehhez jön hozzá az alkatrészek és kiegészítők eladása amit szintén hasonló árrésel ad a nagyker. Plusz a szerviz, ebben tudok segíteni évek óta javítunk minden típust szoftver és hardver.
2012. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!