Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan aki belekezdene egy...

Van olyan aki belekezdene egy online vállalkozásba, vagy esetleg már van neki egy?

Figyelt kérdés
Én az ötletet tudnám adni!

2012. júl. 3. 09:43
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Mi az az ötlet?
2012. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ötletet én is tudnék adni,csak pénzem nincs hozzá.
2012. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:

Ha egy ötletben már csak a pénz az egyetlen felmerülő probléma, akkor az abszolút megoldható. De legtöbbször az ötlet önmagában nem elég. Arra kell, hogy legyen igény és megvalósíthatónak kell lennie.


Mi az alapötlet?

2012. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszta41 ***** válasza:

Ha olyan ötleted van miért nem csinálod? Ha pénzért akarod eladni ahhoz nagyon-nagyon tutinak kell lennie, hogy valaki fizessen érte! Egy légből kapott kósza ötletért nem fizetnek. Arra azért figyelj, hogyha találsz is valakit aki érdeklődik-annak el kell mondanod miről van szó. Persze meg nem veszi, de holnap már csinálja. (ha tényleg jó ötlet)

Vagy közös üzletre gondolsz? priviben érdekel.

2012. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:

Erre megvannak a megfelelő eszközök. Aki folyton attól fél, hogy lenyúlják az ötletét, az legjobb ha bele se fog. Tuti, hogy lenyúlják. Sőt, lenyúlják és jobban csinálják, mint te! Mert ők látják azt is, amit te nem. Ezért kell fejlődni. Nem elég egy tuti ötlet. Azt meg kell tudni védeni!


Tőkeszerzéshez és tulajdonfelosztáshoz megvannak a megfelelő cégformák (kft. és rt.). Ha bankhoz vagy a kockázati tőkéhez mész pénzért, ott se adnak egy fillért se addig, amíg be nem bizonyítod nekik, hogy az ötleted működik. Ha üzleti titokról van szó, akkor is demonstrálni kell a lényegét. Arra, hogy te azt mondod, hogy van egy marha nagy ötleted, csak kérsz 100 milliót, hogy megcsináld... senki nem fog adni :)

2012. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Az ötlet semmit sem ér. A megvalósítás az ami értékes.


Az emberek televannak ötletekkel, de kb. 100 ötletből 1 van amire lehet vállalkozást alapítani.

2012. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van sok jó ötletem, olyan is, amivel úgy vagyok, úúúúúúú na ilyen nagyon kéne, hogy legyen, akkora igény lenne rá.


Aztán mindig kiderül, hogy ja van is, csak én még eddig nem tudtam róla.

2012. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!