Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek hol érdemes olyan...

Szerintetek hol érdemes olyan befektetőket keresnem, akik 2-6 millió forintig szeretnének befektetni egy zseniális üzletbe?

Figyelt kérdés
Interneten és az ismeretségi körömben is sok mindennel próbálkoztam, de nem igazán jártam sikerrel. Milyen tanácsot tudnátok adni?
2012. júl. 4. 17:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyrészt nem az volt a kérdésem, amire válaszolt, másrészt, akit érdekel az üzlet, az írjon privátot, nyilván nem annyi lesz a válaszom, hogy zseniális és adj pénzt... Rosszul esik, hogy ennyire idiótának néz, vagy csak provokál...
2012. júl. 10. 23:22
 12/18 anonim ***** válasza:

Hogy akarod meggyozni a befektetot, ha kozben nem arulod el neki az uzlet lenyeget?


Milyen garanciat tudsz valalni arra, hogy nem Thaifoldre mesz nyaralni a penzbol?


Tenyleg erdekel a valaszod, nem csak kotozkodom.

2012. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Tulajdonképpen nem én ötlöttem ki valamit, hanem találtam egy olyan üzletet, ami nagyon jó befektetési lehetőséget nyújt. Úgy gondoltam, hogy megmutatom magának az üzletnek a felépítését, és mindent, ami ezzel kapcsolatos, viszont a cégnek a nevét nem, hiszen ami számomra érték az maga az információ. Természetesen, ha már odáig jutunk a megbeszélések során, hogy kialakul a kellő bizalom, valamint egyeztettük azokat a dolgokat, ami mindkettőnk számára fontos, elárulom a cég nevét is. :) Nincs ebben semmi nagy titok, viszont elég hosszú ideje keresgélek befektetési lehetőségeket, volt sok minden amit ki is próbáltam már, majd rájöttem, hogy mégsem úgy van, ahogy gondoltam, vagy szerettem volna. A mostanit is kipróbáltam, működik, jól működik, úgy ahogy nekem megfelelő. Elég sok időm és energiám van benne, és most, hogy tudom, hogy rendben van, szeretném megnövelni a bevételemet, amit befektetők segítségével tervezek, ezért a kérdés. Remélem így már érthető, azok számára is, akik mindenben csak a rosszat látják...


Szép napot mindenkinek!

2012. júl. 16. 19:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hallok mostanaban ilyenekrol, de altalaban baratok szoktak, vagyis mostohaapam penze egy baratja cegeben van.


Viszont igy, meg amennyit leirtal arra se adnanak az tutifix. Nevelofater is mar mukodo cegbe adta a penzet hogy nojjenek.


Amit eddig te energiat beleoltel meg idot annak van valami latszattja?

Mondjuk egy weboldal vagy akarmi, fizikalis bolt?


Mert ha most befekteto szemmel nezem azt amit utolso valasznak irtal meg mindig messze allsz attol hogy meggyozz hogy eledtoljak 6 millat- ami ah atlagembernek 5 evi fizetes. Igazabol meg most se mondtal semmit csak kicsit hosszabban - meg kell hagyni a magyar nyelvvel jol zsonglorkodsz- annyit hogy van egy dolog amit le akarsz masolni es neked ebben mar sok munkad van es ugy latod mukodik.


En, mint befekteto honnan lassam hovy jol mukodik? Mutatsz valamit amit eddig csinaltal?

Masreszt ha mar van ilyen ceg akkor a tied mellette miert mukodne? Miben nyujtanal tobbet mint az eredeti ceg?

2012. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:


Amint már említettem, találtam egy üzleti lehetőséget, amiről azt állítom, hogy nagyon jól működik és biztonságos. Nem saját ötlet, az ő ötletük, hozzájuk kellene betenni a tőkét, de rajtam keresztül, hiszen én hívom fel a figyelmét a lehetőségre, én néztem utána, én próbáltam ki. Aki elhiszi, amit mondok, az érdeklődik, aki érdeklődik, az ír nekem egy privát üzenetet, aki ír nekem privátot, az választ kaphat azokra a kérdésekre, amiket te tettél fel. Ennél többet nem mondhatok, mert akkor kihagyható lennék az egyenletből. (csak hogy zsonglőrködjek egy kicsit :) )

2012. aug. 1. 11:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Értem én. A te szereped nem kulcsfontosságú, és attól félsz, hogy nélküled is összehozzák a céget, és te egy garast sem kapsz.
2012. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14. vagyok.


Akkor ez szinte total felejtos.

Tenyleg bocsanat, de a szereped semmi mas csak kozvetito, erre neked nem fognak 2-6 millat adni.

Max. annyit tudsz szerintem csinalni hogy vkinek elmondod hogy van ilyen befektetesi lehetoseg es megbeszeled vele ha o befektet es bejon neki akkor azert hogy felhivtad ra q figyelmet kapj honoraroumot.

Ilyen esetben te inkabb befektetei tanacsoado szerepet toltesz be.


Ah hogy "befektessenek" egy otletedbe annak tenyleg erdemes olyannak lennie amit te talaltal ki, te tudod a reszleteket, pl. a befekteto tudja hogy mit forgalmazol de mivel lovese sincs hogy te honnan hozod a termeket vagy az alapanyagokat nem tudja helyetted megcsinalni, mert ez a te sajat otleted.


Szerintem a honorariumos otlet jobban jathato.

Hidd el hogy ahelyett hogy eledrakna milliokat inkabb megcsinalja maga ha annyira jo, ha meg 100-200000 kersz a kozvetitesert az meg meg tulelheto, persze annak fuggvenyeben h o mennyit kereshet vele.

2012. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igazából erről lenne szó, csak nekem megfelelő módon.

A 2-6 millióban benne van a hasznom, plusz a befektető befektetési összege. Tulajdonképpen csak kicsit megvariáltam, hogy számomra is a lehető legoptimálisabb legyen.


Köszönöm a választ!

2012. aug. 2. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!