Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találok befektetőket...

Hol találok befektetőket (minimum egy millió) évi 80%-s üzleti lehetőségemhez?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom fedezet nulla, ugye?
2012. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Így van! Ettől még találhattam olyan lehetőséget, ami jól működik ugye?


Ui.: Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál!


Szép napot! :)

2012. júl. 14. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
En havonta is tudok akar 200%-os hozamot biztositani. Nem nagy dolog csak nagy a valoszinusege hogy elveszitik a penzuket a befektetok. :D:D
2012. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, én ennél komolyabb dolgokkal foglalkozok, az álmodozást meghagyom a gyerekeknek :)
2012. júl. 15. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért álmodozol évi 80%-os hozamről?


Az a baj, hogy valószínűleg 0 üzleti tapasztalatod van és azt hiszed feltaláltad a spanyol viaszt. Állítom 3 hónap alatt égetnéd el a tőke 50%-át, a maradékot pedig a következő hónapban...

2012. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fogadjunk! Ha igazam van, megmarad nekem az egész, ha neked lesz igazad, visszaadom neked a 80% dupláját is. Most legyen nagy a szád úgy, hogy nem is ismersz. Nyugi a válaszod 100%-ban hasznos, köszönöm! :)



Szerencsétlen...

2012. júl. 15. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi ez az ötlet, hogy ennyire biztos vagy a dolgodban?
2012. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőke erős vállalkozó társam mondta egyszer, hogy 1-2 milliót ne kérj sose, mert ha ennyit nem tudsz szerezni akkor ne legyél vállalkozó. Akkor ezt nem hittem el, pár év tapasztalat után teljesen igazat adok Neki.
2012. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazat adok én is neki teljes mértékben. Már működik az üzlet, csupán felgyorsítanám a folyamatot. Személyes okokból minél hamarabb szükségem lenne erre. (nem tartozás miatt!)


Utolsó előtti: Ennél részletesebbet csak privátban, szerintem érthető okokból...

2012. júl. 16. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!