Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért éri meg egyéni vállalkoz...

Miért éri meg egyéni vállalkozóknak Erzsébet utalványt "kaja jegyet" vagy valami egyéb juttatást azaz cafeteriát adni?

Figyelt kérdés
Ha valaki részletesen elmagyarázná az nagyon jó lenne. ÉS nem az ilyen mondatokra vagyok kíváncsi : Mert haszon lehúzás stb stb stb. Ilyet sokat olvastam már... de hasznosat még nem. Köszi előre is

2012. júl. 17. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

diagrammon nagyjából látszik miért

[link]

2012. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erzsébetből jelenleg 5000Ft a kedvezményes adózással adható havonta. Ez a munkáltatónak kb 6500Ft-ba kerül adókkal együtt. Ha ennyi járulékokkal terhelt bért adsz, akkor abból kb 4000-et kap meg a munkavállalód. Ha 5000Ft nettó bért akarsz adni, az kb 8500-ba kerül neked, mint munkáltatónak.
2012. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor is azt tudom mondani ,hogy csak a kibocsátó jár jól vele.

Az ERZSÉBET utalvány egy nagy sz...

Megalázó még ,ahol lehet is fizetni vele ahogy válogatják

,hogy mit vehet belőle az ember.

Nevetséges , hogy még egy üdítőt vagy kekszet sem fogadnak el vele.

Nem jó kedvében vásárol vele az ember inkább adnának rendes fizetést akkor nem kellenének ezek a jegyek, amivel csak a gyártó jár jól.

Mi lesz ha a családi vagy a segélyek egy részét is ebben adják még egy pelenkát vagy szappant se vehet az ember.

Szégyen aki ezeket kitalálja.


Vigyázzon mindenki aki ilyet ad inkább fizetést adjanak ,mert a dolgozóknak csak a méreg meg a megaláztatás jár vele együtt.

Még egy baba szappant vagy üdítőt sem lehet belőle venni.

Ráadásul sok helyen pl AUCHAN el sem fogadják.

2012. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!