Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » (Vatera), valakinek volna ötlete?

(Vatera), valakinek volna ötlete?

Figyelt kérdés

Volna egy n*1000ft-os termék amihez jó áron juthatnék hozzá. Írtam az eladónak, aki 100%-os és több mint 140 eladott terméke van, hogy ha több darabot felrakna abból a termékből akkor fix áron azonnal elvinném. Ez volt 2 napja... azóta semmi válasz nem érkezett a hozzászólásomhoz. Kérdeztem tőle hogy a postakölts. ugyanannyi-e, ha 2db-ot rendelek. Annyi választ kaptam "igen". Az eladó minden kérdésre kb. 1 órán belül kommentelt, ezért tartom furcsának, hogy még nem írt vissza. Mellesleg arra az 1db termékre lehet licitálni is. Vajon miért nem ír vissza? Nem érné meg neki villámáron eladni?


Esetleg az lehet, hogy az eladó arra vár, hogy majd azt az egyet leütöm és majd vaterán kívül veszek tőle még 1-et?


2012. júl. 17. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy arra vár. De az is lehet, hogy más dolga van, épp valami nagy munkán melózik vagy pont ellenkezőleg nyaral.

Én is szoktam árulni a vaterán 100+ pozitív minősítéssel (és egy negatívval) és mivel általában net közelben vagyok én is hamar szoktam válaszolni, de ha túl sok melóm van vagy épp pihenek vagy a családommal vagyok, akkor "leszarom" a vaterát és napokig rá sem nézek.

2012. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehet hogy elment a net/áramszünet...
2012. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem múltkor 2 napig nem voltXd
2012. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elfelejtett válaszolni, írj neki megint!
2012. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üss le bátran egyet, a többire meg (telefonon) kérj 6% kedvezményt (vatera jutalékot amit megspórolsz).
2012. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!