Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ahhoz, hogy bébiszitter...

Ahhoz, hogy bébiszitter lehessek kell szakirányú végzettség?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 13:19
 1/3 anonim válasza:
0%

Ezen most jót röhögtem xd

Ehhez egyetem kell.

Most komoly? -.-" Abból nem élsz meg. Tanulj ki valamit, legfeljebb baráti körben vigyázhatsz a gyerekeikre. Amerikában vannak bébiszitterek, de nekik se főállásba xd

Ha gyerekeket akarsz legyél óvónő. :P

Egyszóval: a bébiszitterkedés olyan mint egy hobbi

2012. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, de amikor rengeteg tanító meg óvónő is vállal képzettséggel, gyakorlattal bébiszittelést, akkor elég kicsi az esélyed, hogy pont rád bízzák a gyereket.
2012. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sikerült felvidítani, baromi jó lehet a humorod...

Szerintem egy szóval sem említettem, hogy ebből szeretnék megélni és nem tanácsokat, kioktatást és véleményt kértem csak egy "igen" vagy egy "nem" választ az okoskodás nem érdekel. Egyébként pedig létezik Magyarországon is bébiszitter képzés, ezért gondoltam, hogy kellhet hozzá, miután lassan már utcaseprőnek sem mehet akárki és azért egy gyermek felügyelete egy kicsit komolyabb, felelősségteljesebb feladat. Az pedig, hogy kinek a gyerekére vigyázok és hogy miből élek meg az én dolgom.


Köszönöm a válaszokat...

2012. júl. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!