Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Út menti kihelyezett táblák...

Nakicsoda kérdése:

Út menti kihelyezett táblák legálisak?

Figyelt kérdés
Szeretnék Budapesten bellül több táblát kirakni szoláltatásom népszerűsítése érdekében. Pl ha ut mellett kiteszek egyet vagy egy felüljáróra az legális? Ha nem akkor ki és mennyiért büntethet meg? Kik azok a cégek akik ezzel foglalkoznak, de nem nagy cégeknek mert az 5-7 e ft /hó.

#reklám táblák #útbaigazítók #plakát kihelyezés #közterületi reklám
2012. aug. 31. 15:18
 1/1 Végvári József Csaba válasza:
Ha jól tudom van valami jogszabály rá, hogy milyen feltételek mellet lehet kiteni és milyet, de nem vagyok benne biztos, keres rá a neten hátha fent van. Ha jól tudom önkormányzattal is egyeztetni kell, hogy abból ne legyen probléma. Tehát néz utána! És ha mindent jól csinálsz akkor legális lesz. Büntetést azt hiszem az önkormányzat szab ki, plusz a táblák eltávolitására is kötelezhetnek.
2012. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!