Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját céget szeretnék alapítan...

Saját céget szeretnék alapítani, könyvelői irodát. Milyen iratok kellenek hozzá és mennyibe kerül?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
könyvelő irodát akarsz alapítani, és ennek mikéntjéről fogalmad sincs? Atya gyatya... :(
2012. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most kezdtem el kitanulni a szakmát, csak szeretném előre tudni mire számítsak, mennyi pénz kell hozzá stb.. De köszönöm a sok segítséged.
2012. szept. 3. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha majd már kitanultad a szakmát, és van legalább négy öt év kőkemény gyakorlatod térj vissza rá. Addig igaza van az elsőnek... Atya gatya... Ráadásul a kérdésedből egyáltalán nem derül ki hogy most kezdted tanulni a dolgot, pont az jön le, hogy most készülsz irodát nyitni... És szerintem erről is van szó, csak magyarázod a dolgot, továbbá ahogy látom senki nem tobzódott hogy a kérdésedre válaszoljon, mert kb aki szakember annyit gondolt, ami le lett irva...
2012. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Most nem értem mi a bajotok. Könyvelői irodát nyithat olyan, aki teljesen szakmabeli és nyithat olyan, aki majd szakmabeliket alkalmaz. Hiszen a cégalapításhoz szükséges a végzettség és a regisztráció megléte, amely teljesíthető úgy, hogy maga a cégtulajdonos rendelkezik ezekkel a feltételekkel, vagy olyasvalakit alkalmaz, akinek ez megvan. Minden más megegyezik azzal, ha a neten rákeresel a cégalapításra.


Annyit érdemes tudni, de az benne lesz az oktatási anyagban: Bt-nél nincs minimális törzstőke, Kft-hez 3 millás törzstőke kell.

2016. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En se ertem az elso ket valaszolonak a valaszat. Cegalapitas eseteben nem relevans hogy a tulajdonos ert-e a szakmahoz vagy sem neki a toket kell szolgaltatnia a vallalkozas szamara, eleg ha a dolgozoknak meg van a szukseges szakkepesitese.
2019. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!