Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szakképzettséghez kötött...

Szakképzettséghez kötött tevékenységet hogy ellenőrzik a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Van egy tevékenység, amit saját célra évek óta végzek. Sajnos rákényszerültem, hogy saját kútfőből elsajátítsam. Mostanában pedig lenne rá igény a környezetemben, hogy komolyan foglalkozzak vele. ki akartam váltani a vállalkozóit, de kiderült, hogy a tevékenység képzettséghez kötött, ami 2 hónapos és 200.000 Ft. Sem időm, sem pedig pénzem nincs, hogy elvégezzem.

Ha jól tudom lehetőségem van úgy kiváltani a vállalkozóit, hogy bár én nem rendelkezek szakképesítéssel, veszek fel valakit, aki igen. Ha ezt a valóságban mégsem teszem meg, azt hogy ellenőrzik? Mivel a munkát személyesen venném fel, a rendeléseket elsősorban telefonon kapom, a műhely pedig nagyon félreeső helyen van. Van reális esély arra, hogy a munkaügyisek pont engem fognak csesztetni a kis egyszemélyes vállalkozásommal, amit mellesleg mellékállásban végzek?


2012. szept. 8. 21:52
 1/1 anonim válasza:
Konkrétan a csaláshoz kérnél tanácsot?
2012. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!