Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit pénzt lehet csinálni...

Mennyit pénzt lehet csinálni HYIP rendszerekből havi szinten?

Figyelt kérdés
Pár napja foglalkozok ezzel és eddig 60ezret vettem ki egy rendszerből. Most 4 rendszerbe regiztem be 20usd befektetéssel, napi 100-130% kamat. Persze több monitor oldalon ellenőriztem és csak a pár napos, magas hozamú oldalakra.

2012. szept. 10. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a HYIP, mi a lényege, és mi termeli ott a pénzt?
2012. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A lényege, hogy sok ember befizetését megkapják a felettük lévők, amíg van új befizető addig van nyereség, amikor már nincs az alsó szint (a nagy többség) bukik.
2012. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon semennyit, előbb-utóbb elbukod az összes befektetett pénzedet. A hyip-vel csak az üzemeltetők járnak jól. Néha kereshetsz vele egy-kis pénzt, de kb. olyan mint a rulett, a végén mindig a ház nyer.
2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy csak olyan fizetőeszközzel (rendszerrel) szállhatsz be, ahol nincs mód visszaigénylésre átverés esetén. Paypalnál pl. van, nem véletlenül nem lehet egyiknél sem használni.
2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szerencsére hamar letudtam, egy hónap alatt "csináltam" nekik 20ezret.
2012. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon vesztő dolog. az a baj hogy 99,99%a mögött nincs semmi. se egy termék, se egy cég normális szolgáltatásokkal. Ami ilyen 100-130%os kamatot ad naponta az mind min piramisjáték. Az ilyen 0,01% körüliek azok amik mögött lehet valami, csak ugye azzal 10 év alatt se lehet megkeresni a 60e-et.
2012. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet, kellően nagy befektetéssel, de nyilván igazad van, mert irreális, hiszen akinek ekkora tőkéje van, nem egy ismeretlen, biztosíték nélküli dologba fogja fektetni.


A gond a hosszabb távú és kisebb hozamot ígérő (azaz hihetőbb) hyip-kkel ugyanúgy az, hogy mondjuk azt írja, fektesd be 90 napra a pénzed, és mondjuk csinál a 20 ezredből 25-öt (hát ez nem egy túl jó kereset, de végülis nem kell tenned érte semmit)...aztán a 70. napon egyszer csak eltűnik a weboldal, a pénzeddel együtt...

2012. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen oldalon vagyok fenn, bár az nem is igazán HYIP, megbízhatóbb. Ha érdekel, küldj privátot.
2012. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A HYIP cégek 99%-a átverés inkább fektess be igazi üzleti lehetőségekbe [link]


Befektetési blog [link]

2012. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt fél évig foglalkoztam vele, figyelgettem, pártíz dollárt kockáztattam is (el is vesztettem). Minden egyes HYIP-oldal 3-6 hónap alatt eltűnt. Még a leghitelesebbnek, legmegbízhatóbbnak tűnőek is.


Egytől-egyig az összes a Ponzi-sémát használja; az új befizetőktől származó bevételekből fizetik ki a régiek hozamait, ezért általában néhány hónapig él az összes, aztán elkezd nem fizetni, majd eltűnik. Mivel exponenciális növekedés kell hozzá, ami csak néhány hónapig tartható fent, de mivel mindig akad új balek, így ezért folyamatosan képes fennmaradni a HYIP-csalás, csak mindig új köntösbe, új sztoriba bújtatva, de a logika mindenhol ugyanaz: napi kb. 1%-os hozam, de csomagok is vannak, akkor több. Viszont az egész csak egy csilivili (vagy gagyi) weboldal, nincs semmi hitelesítés mögötte, vagy láthatóan stockphoto-ból van összerakva.


A HYIP lényegében annak a lehetősége, hogy aki még az elején csatlakozik az adott új oldal ügyfélkörébe, az elveheti a pénzt a később érkező balekoktól. Szép önmegvalósítás! (Nem az.)

2016. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!