Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyek a legjobb számlázó...

Melyek a legjobb számlázó programok?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozóként szándékozom fordítói tevékenységet végezni. A megrendelőkkel ebből kifolyólag csak interneten keresztül fogom tartani a kapcsolatot, ezért lenne szükségem rá, hogy elektronikus számlákat állítsak ki.

2012. szept. 18. 20:54
1 2 3
 21/30 Szajkovits Péter válasza:
0%

Próbáld meg ezt, én elégedett vagyok velük!

Javaslom mielőtt bármit vásárolsz próbáld ki a demót!

Ahol nincs kipróbálási lehetőség azzal ne is foglalkozz!


Nem tudom milyen tudású programot keresel, A Számla-Start mos Fél áron van.

[link]

2014. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Szajkovits Péter válasza:
0%

Sziasztok,


Én sokáig csak ingyenes programokat használtam, míg 2 éve a könyvelőm meggyőzött, hogy vásároljak egy Kulcs-Softos programot, mert azzal biztosan nem lesz baj, ha vizsgálódna a NAV. Ráhagytam, és vásároltunk egy számlázó programot, szerintem pont úgy működött, mint korábban minden másik, de idén kaptam egy ellenőrzést és kiderült, hogy a könyvelőmben volt igaza, mert a korábbi számláim közül többet nem találtak rendben. Csak ajánlani tudom a Kulcs-Softot mindenkinek (drága, de megéri azokkal a számlákkal semmi gondja nem volt a NAV-nak) ez a linkjük: [link]

2014. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Mondjuk mi lenne, ha nem itt reklámoznád a kulcs-softot? A kulcs-soft embereként?! Kisalkatrészeket gyártok, akkor kezdjem el én is magam dicsérni itt, hátha innen is kapok megrendelőket?

Nagyon leült a szoftverpiac. Igen, látom, hogy nagy árengedmények vannak, mert nem veszik ezeket a szoftvereket. Nem meglepő. Súgok, hogy ingyen se fogják. Nem szemétkedek, csak ez így van.

Unokatestvéremnek jól menő szoftvercége volt. Jól ment sokáig azután lankadtak az eladások. Most adta el, át a céget másnak. Mert mint mondta a szoftverpiac olyan mint a pohár, ha megtöltik, nem fér bele több, csak kicsurran, néha kicsit apad, de most már teli van. Felvették alkalmazottnak külföldön havi 8500 euró kezdő fizetésért. Ezt már úgy mondta, hogy ami marad adózás után. Kapsz ennyit a kulcs-softnál?

A másik meg ugye a Némethróbert nevű öreklámozó. Megéri itt gürizni és ügyeskedni?

2014. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 workdays válasza:
0%

Próbáld ki ezt:

[link]

2014. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
0%

Itt egy valóban ingyenes és online számlázó, amiben még van készletnyilvántartás és crm modul is! Munkalap, naptár, teljesítési igazolás...


Nincs veszítenivaló, hisz ingyenes az összes modul:


[link]

2014. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
0%

Nem tudom, hogy a legjobb-e de egyéni vállalkozóknak tökéletes megoldás lehet és a legegyszerűbben kezelhetők közé tartozik: [link]


Elsősorban szolgáltatással foglalkozó vállalkozásoknak készült és az ingyenes verzió is alkalmas a számlázás teljeskörű ellátására.

2014. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
0%
Mi a Sudoku Pro -t használjuk. Ez online, nem hiszem hogy ingyenes lenne, de elég jól működik, bár nekünk az ismétlődő számlázás a legfontosabb, azt jól csinálja. A többit ki kell próbálni. [link]
2015. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

MI TÖRVÉNYES?


Emlegette volt valaki a jogi hátteret. Lehet a számlázó egy excelben írt számlakiállító is, ha betartja a szabályokat, minthogy például folyamatos sorszámokat készít a számlákra és menti az eredetiket, mindemellé van ismert gyártója aki bejelenthető.

Csak abban igaza van a vitaindítónak, hogy az excel nem erre a célra való mert az egy táblázatkezelő.



OLNINE?


Az online számlázó vitába csak annyiban szállnék be, hogy a webes felület se való ilyen célokra az excelhez hasonlóan, mert a webböngésző egy multimédiás tartalommegjelenítő, renderelő keret szoftver. Miként már az exceles számlázók kihaltak, ki fognak halni az ilyen webes számlázó és céges webes ügyvivő rendszerek is, mert már a kitalálásukkor elavultak voltak. Csak divatosak, kilencvenkilenc százalékban csak az ingyenességük miatt válaztják őket.

Mindig is az egy magas szintű programnyelvben megírt és gépi kódra, a gép által érthető utasításokra lefordított helyben futó szoftverek tudnak majd lenni a legmodernebbek és legbiztonságosabbak és leghatékonyabbak.


Az operációs rendszerek is helyben futnak, például a Windows. Egykoron az operációs rendszert is böngészőként képzelte el valaki a tóltolt fantáziájával. Ennek következményeképp próbálkozott a Google egy böngésző alapú operációs rendszerrel. Árultak olyan laptopot amin előtelepítve volt a Google böngészős operációs rendszere, bizonyos Cromebook nevezetű; és bukás lett belőle.


Mégis, néhány cégnek az üzleti érdeke az, hogy minél többen használjanak online számlázót.

Elsősorban azért ez az érdekük, mert a fejlesztőik azelőtt nem igazi programozók, hanem webfejlesztők voltak és csak online számlázót tudtak megírni. Ők nagyon hevesen kiállnak amellett, hogy ez a jövő. Ugyanezt hallottam már az exceles és az access fejlesztésekről is és ma már sehol nincsenek. Fordítva, egy rendes programozó bármikor megír egy webes online számlázóprogramot de tudja, hogy értelmetlen és az egész csak egy divathóbort.

Az online szoftveres szolgáltatók szorosan magukhoz akarják láncolni a felhasználókat, olyan függőkké tenni, akik folyamatosan fizetnek.

Ezen kívül birtokolni akarják az idegen cégek adatait. Ezekből forgalmi adatok nyerhetők ki és adhatók el. Az információ pénz.


Aki mindenáron online számlázót akar az várjon az eljövendő év elejéig, akkor indul a N.A.V. saját ingyenes online számlázója ahová kötelező lesz mindenképpen feltölteni a számla adatokat annak is, aki más számlázót használ. Akkor már nem lesz értelme más számlázót használni, csak a Navét.



MIT TARTALMAZZON?


Ezt nehéz meghatározni. Van olyan sablon ami a cégek kétharmadának még nagyjából megfelel, de a többi egyharmadnak egyáltalán nem jó mert ők egyedien működtetik a vállalkozásukat. Nincs megadható recept. A kisvállalkozásoknak pénzügyek nem mindig kellenek, csak egy egyszerű házipénztár. Könyvelést általánosságban ritkán használnak, mert azt könyvelőcégek végzik ezért kilencven százalékban ők veszik meg a külön könyvelőprogramokat. Az operációs rendszerre szintúgy csak statisztikákat lehet írni, a legutóbb ismertek szerint a cégek kilencvenöt százaléka Windows operációs rendszert használ a munkaállomásul szolgáló számítógépek alap rendszereként. Ebből különösen sok még mindig az XP változat.

2015. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én az eBIZ-t javaslom, www.otpebiz.hu

Össze tudod kötni az OTP direkttel és így látod a számlák kiegyenlítettségi státuszát is, illetve netbanki belépés nélkül tudod a bejövő számlákat elutalni.

A könyvelődet meg tudod hívni felhasználóként, így az adminisztráció lényegesen csökken, valamint a könyvelő elő tudja neked készíteni a bér és járulék utalásokat, hogy azt neked már csak el kelljen utalni.

Próbáld ki!

2017. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Használj ingyenes számlázót.

[link]

2017. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!