Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudom hogy ez relatív, de...

Tudom hogy ez relatív, de mégis mennyibe kerül egy jól felszerelt asztalos műhely teljes felszerelése?

Figyelt kérdés
Pl. gépek, gyalugépek, szerszámok, stb..
2012. szept. 18. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
gép mennyiségétől függ...1-2-3 milla
2012. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húú,nagyon sok,de inkább 5-10 millió Ft átlagban.
2012. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az alap is minimum 10 millio.

Ami aprosagnak tunik. hazilag csinalsz egy korfureszt, kb 100000-bol, es veszel hozza nehany profi korfureszlapot, darabja 30-100000 ft. veszel egy kisebb gyalugepet kb 300000-bol, a kesek 30000 korul vannak garniturankent ha 300-assal megelegszel indulasnak. marogep. megint csak azt mondom hazilag csinalsz egyet 100000-bol, de a maro szerszamok brutalisak ha dolgozni is akarsz vele. alap kesek 10-50000-bol meguszod, de ha filungbetet is akarsz gyartani, akar 200000 is lehet hozza a kes. s akkor meg nem beszeltem a lapszabaszgeprol, ami alap, es a csiszolo, geprol, szalagfureszrol. a kezi kisgepeket nem erdemes a legolcsobb kategoriabol megvenni. A profik pedig darabja 50-200000 ft. rengeteg kezi szerszam kell.

Ha nekiallsz csinalni valamit, akkor valami egyszerubbel kezd, ami hoz kis penzt, es alulrol elkezdeni a gepparkot fejleszteni, es folyamatosan boviteni a szerszamparkot.

2013. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha egy jól felszerelt de nem túl extra műhelyt szeretnél akkor kb 7 alapgépre van szükséged. Lapszabász körfűrész, egyengető gyalugép, vastagsági gyalugép, marógép, szalagfűrész, szalagcsiszoló, élcsiszoló. Én a Felder céggel beszéltem (faipari gépeket gyárt és forgalmaz) ők azt mondták hogy normális gépparkot ki tudunk hozni 7-8 millióból.
2013. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!