Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen vállalkozásba/tenyés...

Emy1991 kérdése:

Ti milyen vállalkozásba/tenyésztésbe kezdenétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami"maszek" vállalkozásba kezdeni.Nem tudom,hogy mibe. Ezért szeretném a segítségeteket kérni. Szerintetek mi a legjövedelmezőbb? Gondoltam strucc tenyésztésre is. Nagyon tanácstalan vagyok,kérlek titeket segítsetek.

2012. szept. 28. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoftercéget kell alapítani. A számítógépekben van a jövő. Ja, te nem értesz a programozáshoz?! Hogyan adjunk tippeket, ha nem tudjuk mihez értesz?
2012. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A minőségi turik jól mennek, úgy veszem észre.
2012. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi tőkéd van rá, hol szeretnéd megnyitni, mihez értesz, mit tanultál, mi érdekel... stb-stb-stb
2012. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Falun lakom, és ott a turi nem megy,már próbáltuk. Városokban igen,azt már én is észre vettem. Az induló tőke lényegtelen. Csak érdeklődöm,hogy szerintetek mibe lehetne belekezdeni,ami megéri. Ti mibe kezdenétek bele, ha meglenne a pénz is rá?
2012. szept. 29. 08:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Itthon semmibe.
2012. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a pénz, akkor falu helyett városban fektetném be, és mindenképpen valamilyen prémium szolgáltatásba, vagy pedig nagyon nagyon alacsony árú szolgáltatásba. Azért, mert Magyarországon jelenleg nincs középosztály. Vannak szegény, és vannak gazdag emberek, így őket kell megcélozni.


De leginkább olyan dolgot csinálnék, ahol könnyen el lehet csalni az adót, stb, mert az megfojtja a vállalkozókat az országban.

2012. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Temetkezési válllakozóknak most nagyon megy! Halott mindig lesz!
2012. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A temetkezési vállalkozás nem rossz ötlet. Városban milyen prémium szolgáltatásra vagy alacsony árukra gondolsz? Pl?
2012. szept. 30. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Prémium az mondjuk olaszországból behozott kaják árusítása, ilyesmi.

A nagyon alacsony árú az pedig valami olcsóbb kocsma/szórakozóhely, turkáló...


Ha gondolod menedzselhetem a dolgokat :D

2012. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. annyi tablet meg iphone jött ki mostanság, hogy aki ezekre tud alkalmazást írni vagy továbbfejleszteni annak álma válik valóra.
2012. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!