Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ebay-ről rendeltem 8 terméket,...

Ebay-ről rendeltem 8 terméket, de csak egyet kaptam meg. Lehetséges, hogy megérkezik a többi vagy átvertek?

Figyelt kérdés
Már rendeltem ettől az eladótól két ruhát nemrégiben és mindkettő megjött, ezért gondoltam hogy megbízható, és rendelhetek innen eladásra. A termékeket másoknak rendeltem, akik kifizették, úgyhogy nagyon szükségem lenne a válaszaitokra!! A Tracking Number ugyanaz mind a 8 termék esetében, de ma reggel amikor megkaptam a csomagomat, 1 db pulóver volt benne... Írtam e-mailt az eladónak, de még nem válaszolt, általában nagyon segítőkész. Átvertek vagy van rá esély, hogy külön postázta?

2012. okt. 16. 19:07
 1/6 anonim válasza:
Várd meg a választ, ha rendes válaszol, de ha nem válaszol, vagy válasza elég átlátszó, akkor lehet átvertek. Milyen az értékelése amúgy?
2012. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha ugyanaz a Tracking Number mind a 8 termék esetében, akkor nincs rá túl nagy esély, hogy külön postázta, nem? Általában segítőkész, mindig válaszol, de az értékelései nem túl jók, ha nem a százalékot nézzük (99,0%) Mert 44ezer adásvétele volt már, és oda nem nagy kunszt ha becsúszik 2-300 negatív, ezért félek!! Bár az első csomagomat megkaptam.
2012. okt. 16. 19:35
 3/6 anonim válasza:

Hát végülis az elég jó arány, mert ilyen sok adásvételnél jó, hogy becsúszik egy-két baki. Szerintem nincs minden veszve, lehet elnézte és külön postázza őket... de ezt csak akkor tudod meg, ah visszaír.

Amúgy már kifizetted? Vagy majd, ha "megjönnek" az áruk, akkor fizetsz?

2012. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várd meg mit válaszol, aztán ha gond van még mindig visszakövetelheted a pénzed.
2012. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Visszaírt az eladó, azt mondta, hogy ne aggódjak, mert több csomagban postázta a termékeimet, és hogy meg fogom kapni. De kicsit aggódok, hogy akkor most mi van a tracking numberrel..Igazából nem magamnak rendeltem, ezért aggódok ennyire, mert akkor vissza kell fizetnem a rendelőknek a pénzt!!
2012. okt. 17. 11:21
 6/6 anonim válasza:

Én sokszor rendelek ebayről, nekem eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt.

Több részben fogja postázni az oks. 2-3-4 hét mire megérkeznek. Ne aggódj! nagyobb a rizikó mert előbb kell ugye fizetni de segítőkészek nekem ez a tapasztalatom.

Nem szeretik a negatív értékelést ugyh találtok vmi megoldást!

2012. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!