Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék rendelni úgy...

Hogyan tudnék rendelni úgy egy bizonyos dolgot, hogy mire megérkezik a csomag, csak akkor fizetem ki, ha látom, hogy azt kaptam meg, amit rendeltem?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a dolog, előre is köszönöm!
2012. aug. 28. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
utánvét ilyen.
2012. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Utánvéttel hogyan? A postás odaadja, te kinyitod, nézegeted és ha jó kedved van, akkor ki is fizeted?
2012. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
ilyen nincs, ez az interneten való vásárlás hátulütője
2012. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenre nagy általánosságban nincs lehetőség.

Maximum akkor, ha a bolt maga szállítja ki a terméket.

Ekkor reklamálhatsz közvetlenül a futárnak.


De többnyire külső szolgáltatók szállítanak (Posta, futárcég...).

Ekkor mindenképpen ki kell fizetned a csomagot, viszont visszaküldheted, ha problémád van.

Böngészd át jó alaposan a webshop üzletszabályzatát, hogy mit írnak ilyen esetre. Mikor cserélnek, hány napon belül...

2012. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak személyes átvétellel.
2012. aug. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a válaszokat. Én fényképezőt rendeltem. Futár hozta. Kibontottam, bekapcsoltam, hogy működik e. Igaz a futár sürgetett egy kicsit, de csak ez után fizettem. Máskor meg személyes átvétellel rendeltem. Egyébként a webshop-ok azt hirdetik, hogy simán visszacserélik, ha nem jó. Mindenesetre megbízható és nagy, komoly cégtől kell venni.
2012. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!