Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne kapós a panel lakók körében egy távhőköltség csökkentési megoldás?

Figyelt kérdés

Van 1 jól bevált ötletem, egyelőre még csak saját lakásban teszteltem és bevált. Röviden arról lenne szó hogy egyedi mérős lakásoknál ezzel a megoldással csökkennek a fűtési költségek és emellett sokkal melegebbre fűthető a lakás levegője, anélkül hogy a radiátorokat nagyobbra cserélnénk.

És sokkal olcsóbban is megvalósítható mint a radiátorcsere.


2012. okt. 24. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden attól függ, hogy mennyi az annyi, amennyiért kivitelezni lehetne ezt. Tapasztalatom, hogy sok pénzt fizetni nem akarnak és nem tudnak, sok idős él panelban.
2012. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

szerinted mennyi az ami még vállalható kiadás lehet?

ahogy számolgattam nem oldható meg fillérekből, min 10e ft ba belekerül (anyagköltség, szerelés, stb..)

és arról nincsenek pontos méréseim h mennyit lehet vele spórolni.. viszont érzésre jóval melegebb lesz a lakásban.

2012. okt. 24. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Nekem 10 ezer forintot megérne egy ilyen, de nem tudhatom, hogy a szomszéd Mari néni aki 25 ezer forintos nyugdíjból él, ki tudná-e fizetni.... Meg kell próbálni. Beszélj közös képviselőkkel, hogy hozzanak össze egy lakógyűlést.
2012. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk ennek pont az lenne a lényege h csak azok a lakók tudjanak róla akik beszereltetik mert így a többiek kárára spórolnának :)

Ha mindenki beszerelteti akkor már nem ér semmit, max a fele lakók szerelhetnék be, de inkább csak 25% lenne az ideális.

2012. okt. 24. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaaaa. Hát akkor ez így csalás.....
2012. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak annak hangzik, de valójában legális :)
2012. okt. 24. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Amilyenek az emberek többsége, mindenki várna a másikra, hogy meglegyen a 25%.
2012. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kell h várjon mert pont hogy 1 emberrel a legjobb de még 25%-al is jónak mondható.
2012. okt. 24. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyilván a mérőt manipulálnád. Az nem nehéz, viszont tényleg csalás.
2012. okt. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta legális az, ha a szomszédom fizeti meg azt, amit én megspórolok a fűtésen???? Érdeklődj a rendőrségen, majd ők megmondják mennyire legális....
2012. okt. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!