Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt ruha boltot szeretnék...

Használt ruha boltot szeretnék nyitni! Mennyi az a minimum összeg amit kellene hozzá?

Figyelt kérdés

Vállalkozói kiváltásával pénztárgéppel üzlet bérléssel együtt.....

Semmim nincs csak egy kis pénzem....


2012. okt. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk mennyi a bérleti a díj? Járj utána. Nem mindegy, h a bp-i Plázában akarsz 200 nm-es boltot nyitni vagy egy icipici kuszlikot bérelnél Bivalybürgösdön!Kell még kezdő árukészlet is, minimum 1 milla értékben. Jah és ugye megvan a megfelelő végzettséged hozzá (kereskedő-boltvezető)?
2012. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá végzettség!

Már rég eltörölték!

2012. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit takar a kis pénz, de....

Sok pénz kell hozzá, ugyanis ha már csak abba belegondolsz, hogy egy valamire való árukészletet fel kéne halmozni, mert amíg nincs elegendő árud, addig nem vagy vonzó.

Nekünk fehérnemű webáruházunk van, annál jobban megy, minél nagyobb a választék. Egyébként a többivel kapcsolatban az is lényeges, hol nyitnál boltot, Bp-en nyilván drágább a bérleti díj, mint vidéken. Ezen kívül rezsi, eszközök beszerzése a boltba, pénztárgép, reklámozás stb.stb. Szóval nem kis pénz. Ha egyéni vállalkozóként csinálod, azt kiváltani nem sok pénz.

2012. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem törölték el a végzettséget, enélkül nem lehet kiváltani a vállakozóit. Vagy a a vállakozónak vagy a beosztottjának kell rendelkeznie a végzettséggel.
2012. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét boltot akarsz nyitni, akkor valóban kell a végzettség. Szerintem azzal keverik, hogy webáruháznál nem kell végzettség, nekünk sincs. De bolt,az más....
2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:-)

Vidéken akarok nyitni ilyen boltot Békés megyében.

Van kb 1.5 millióm.

2012. okt. 26. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamikor én is gondolkodtam ilyesmin, de a kockázat miatt nem vágtam bele.


Ne feledd, hogy az induló összeg után van havi fix költséged, adó, járulékok, fenntartás, bérlés, biztosítás, stb.


Szerencsére nekem adódott más alternatíva (tőkepiacok), de az teljesen más tészta, az csak a magamfajta szakembereknek műkszik.

2012. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!