Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy sokszoroznátok meg 1,5...

Hogy sokszoroznátok meg 1,5 millió forintot?

Figyelt kérdés

Egy pár évvel ezelőtt mindenki az első millió megszerzéséről beszélt, mintha már milliói lennének. Mindenki tudta mit csinálna vele, de senki nem osztotta meg a titkát (már ha tényleg volt).

Komoly válaszokat várok, mégpedig azért, mert ha valaki tényleg működőképes módszert tud ennyi pénz megsokszorozására mondjuk 1 éven belül, annak felajánlok 20%-ot a nyereségből!

Nem érdekel: forex, vendéglátás, illetve egyéb hasonló baromságok. Nem korlátozom magam sehova, tehát akár kontinenseken átnyúló lehetőségek is érdekelnek.



2012. nov. 3. 16:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Haha. Azt hiszed, 1.5 millió olyan sok? Nézz már körül az utcán, napi 1000 ennél drágább autót látni. Márpedig ha nekik is volt ennyiük, miért autót vettek, nem pedig egy év alatt sokszor annyit? :D


Az első milliót olyanoktól hallani nagy dolognak, akik nem magyarok. Tehát az 1 millió euróban vagy dollárban értendő. 200-300 millió forint után már tényleg könnyebb még többet csinálni belőle. Persze nem sokszorozni..

2012. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
kontinenseken átívelő? ...kb 2 repülőjegy kijön belőle...
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
36%

Na ja, egy kis családnak kijön a retúr jegye ausztráliába 1,5 lepedőből...


Ha lesz egy olyan 40-50 milliód akkor keress meg és megforgatom neked a profit 20%-áért...

2012. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
"Hogy sokszoroznátok meg 1,5 millió forintot?" pl fénymásolóval...
2012. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%
Alapíts MLM céget, mindig vannak olyan balekok, akik raknak bele pénzt
2012. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

na igen, pont ettől a hozzáállástól féltem. tudatlanok osszák az észt, meg nem elég (mert mindenki mással csináltatna mindent, igazából semmi nem elég...).

igazából kíváncsi vagyok, hogy akad-e olyan, aki tényleg lehetőséget lát és akar is valamit az életben, mert tulajdonképpen most sem kell mást csinálni, csak leírsz valamit, ami az eszedbe jut és ha működik, akkor pénz üti a markod. de ez nagyon gáz, ugye? érdekelne, hogy az eddigi hozzászólók közül csinált-e már bárki bármit saját erőből/kútfőből. gyanítom nem. ami nem baj, csak akkor ne szóljon hozzá!

én már tettem le az asztalra, nem keveset, de van amit esetleg én sem veszek észre, ezért tettem fel a kérdést. mert pénzből sosem elég, ennyit szívesen ráfordítanék egy értelmes ötletre.

amúgy direkt írtam, hogy a baromságokra nem vagyok kíváncsi. ki nem tud olvasni??? ..de akkor írni, hogyhogy??

2012. nov. 3. 22:35
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

*osztják


Kapásból kizártad azokat, amihez tanulni vagy dolgozni kell. Akkor milyen válaszokat vársz?

2012. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%
Milyen jellegű dolgok érdekelnének? Én azt tudom felajánlani, hogy a nyereség 50%-át megkapod, és a tőkédhez bármikor 3 hét alatt hozzáférhetsz...
2012. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

mihez kell tanulni? egy más által meglátott dologhoz, amihez esetleg nincs pénze, hogy belekezdjen?

amúgy pont ez a lényeg, hogy nem kell dolgozni, csak leírni. miért van az, hogy itt mindenki olyan okos, hogy az hihetetlen, de a lehetőséggel nem él? ja? nincs rászorulva senki az egymillió munkanélküli országában??? aztak...! Viktornak üzenem: ügyes vagy haver! csak így tovább! :)

2012. nov. 3. 22:59
 10/39 Flector 67 ***** válasza:
43%
1,5 millióért államkötvényt vehetsz. Ennyi pénzből ez a legjobb.
2012. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!