Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek bevált az internetes...

Akinek bevált az internetes álláskereső oldalról egy munka az, hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne nem nekem kéne hanem az egyik családtagomnak nagyon idegesek mostanában ,mert kb. egy évvel ezelőtt tönkrement a családi vállalkozás és kéne már nekik vmi és mindig panaszkodnak meg minden és néha a gyerekeken(rajtunk a tesómmal) töltik ki a dühüket!Légyszi segítsetek!Köszi 14/l
2009. aug. 12. 22:01
 1/3 anonim válasza:
irj privit,én pont ezzel foglalkozom,olcsóbban tudsz vásárolni is:-))))
2009. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám így talált állást. Egyszerűen "csak" elküldte az önéletrajzát a neki megfelelő állásajánlatokra, kb 100 helyre és aztán egy csomó állásinterjún vett részt, és egyszercsak jött egy olyan, ahova fel is akarták venni és neki is megfelelt és odament. kb 3 hónapig tartott a keresés.

Van olyan ismerősöm, aki viszont állítása szerint 2 éve keres állást és nem talál, de ő kizárólag a nem túl piacképes szakmájában lenne hajlandó dolgozni és azt mondja, hogy tanulni nem akar, mert ahhoz öreg, na így nem lehet állást találni.

Nyitottság kell hozzá nagy mennyiségben. Anyukámat is elküldték továbbképzésekre és nyelvtanfolyamra is a próbaidő alatt, pedig már 55 éves. Amúgy szereti a mostani munkahelyét :)

2009. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az enyémek is már egy éve keresnek:S de köszi:)
2009. szept. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!