Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy jó ötletem egy pólóhoz...

Van egy jó ötletem egy pólóhoz, még csak fejben találtam ki. hogyan vitelezzem ki? hogyan valósítsam meg ezt az ötletet?

Figyelt kérdés
egy, szerintem internetes körben igen nagy népszerűségnek örvendő pólót találtam ki és ha én ezt lapra szeretném vetni hogyan kezdjek hozzá? ha már ezzel készen vagyok hogyan tovább? hol tudomazt megcsinálni hogy jó most fogom feladom valakinek az ötletet és később brahibol pl megveszem a saját pólómat?
2009. aug. 15. 00:20
 1/5 anonim válasza:
Én úgy csináltam, hogy vettem textilfestéket és megfestettem, igaz, csak 1-1 darab van ezekből, és csak én hordom, de ettől egyediek, és aki látta, megcsodálta :-)
2009. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Power point-tal próbáld meg megrajzolni, vagy megszerkezteni.Ha nem megy azzal vannak komolyabb programok ehez.Aztán küld el nekem e-mailba, én ezzel foglalkozom, és meglátjuk mi lesz utána.

Sok sikert!

2009. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ööö de tudnál e mail címet adni?


ja amúgy power pointban nem megy a rajzolás :D

nem is naon tudok használni ilyen programokat (csak papíron van meg az ötlet még :D) de ha megadod az e-mail címedet akkor szívesen elküldöm az ötletemet

2009. szept. 6. 13:48
 4/5 anonim válasza:

dudaspetra@freemail.hu

Jobbanmondva apukám foglalkozik ezzel!

2009. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy egy cég vagy bármi sokszorozza a pólódat különféle módszerekkel ( nem csak fotóként rányomva) vektorosan kell elkészíteni az ábrát. Érdemes ismerőst keresni, aki szitázik, és hímez is, hátha tud mit mondani.
2010. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!