Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnél 33 millió...

Mibe fektetnél 33 millió forintot? Te hogyan fialtatnál ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

az eheti luxor főnyereménye ennyi /nem tudom adózva e/. Elgondolkodtam, ennyi pénz mire elég? Hiszen életem végéig kevés, egy szép házra meg egy kocsira elég, de akkor még mindig marad a robotolás valahol.

Egyébként nem játszom Luxort, csak a pénzügyi részén gondolkodtam el:)


2012. dec. 11. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

én ha 1 milliárdot nyernék a lottón, akkor is dolgoznék tovább. A henyélésbe is bele lehet unni és céltalanná válik az ember munka nélkül.

A 33 millát nem fektetném be, hanem kifizetném az összes tartozásomat, plusz vennék egy klassz kocsit és kész is a shoppingolás :))

2012. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyünk mondjuk egy diszkrét - de reális és biztonságos - évi 5%-os hozamot. Az egy év alatt 1,6 MFt, havonta kb. 140 ezer forint. Még így is dolgozni kell mellette :(
2012. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az állampapír magasabb évi 5%-nál!
2012. dec. 11. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:

"az állampapír magasabb évi 5%-nál!"

vö: "diszkrét - de reális és biztonságos " :)


Én vennék belőle 1-2 jó helyen lévő lakást, és kiadnám válogatva az albérlők közül. Egybe kifizetve most elég jó áron lehet hozzájutni, pénz jön belőle, később meg remélhetőleg el is lehet adni.

2012. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lakáskiadás itthon a ma létező legszarabb befektetések egyike.


Én ennyi pénzből végre megvalósítanám a saját vállalkozásomat (persze nem itthon). Az egész életemet finanszírozni tudnám belőle.

2012. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"az állampapír magasabb évi 5%-nál!"


hát most még...

2012. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vállalkozás azért eléggé kétesélyes, remélem, nagyon jó ötleted van! Ma 10 vállalkozásból 1-2 marad talpon.
2012. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szép házra és egy kocsira sem elég! Mert ezeket fent is kell tartani, miután megvetted őket.


Én befektetési alapba fektetném. Magas kockázat, magas hozam. Évi 10-20% átlagban. Ehhez persze még hozzá is érdemes tenni folyamatosan.


Illetve ha csak a kamataiból akarnál megélni, akkor nem szabad hozzányúlnod a 33 millióhoz, de cserébe havonta kapsz 200 000 forintot.

2012. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!