Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2,5 millióbol milyen vállalkoz...

2,5 millióbol milyen vállalkozásra kezdhetnék bele?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 18 éves koromban már kivehetem a pénzt a bankból, az lenne a kérdésem, hogy ennyi pénzből mibe érdemes belefogni, egyszerűen nincs ötletem.

Esetleg lehetséges hogy ebből éljek meg egész életem során?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2012. dec. 11. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Fornetti

Lottózó

Használt ruha üzlet

Újságos

2012. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz még ezen gondolkozni. 3 év alatt rengeteget változik a világ.
2012. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés pénzzel nem tudsz vállalkozni normálisan. Pláne most, pláne ilyen fiatalon. Ahhoz viszont sok, hogy elfolyasd valami lottózón pár év alatt. Még egyelőre ülj rajta. Lehet h mire kiveheted már tisztább lesz a kép.
2012. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanulj valami szakmát,és akkor majd azon a területen amit tanulsz meglátod mibe érdemes belefogni,na és 3 év alatt tényleg nagyon sok minden változik.Ezt most még nem lehet tudni.
2012. dec. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-s is írta, ráérsz még ezen gondolkodni. Addig is fektess be kb 4 ezer forintot ebbe a könyvbe:


[link]


ez megsegíti a gondolkodást.

2012. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a könyvet máshol is megveheted, nem akartam a webhelyet reklámozni, csak ezt hozta ki először a google.
2012. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább menj el egy pénzügyi tanácsadó céghez, ahol kaphatsz értelmes ötleteket. Legalábbis jobbakat, mint itt kapnál.

Pl. Brókernet, vagy hasonlók.


2,5 millát inkább befektetned kellene majd, mert ez jó alap arra, hogy tíz év múlva már 10 milliót érjen mondjuk.

2012. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


az előttem válaszolóval egyet értek, de 10 év alatt abból a pénzből lehet az általad írt 10 millió is, de lehet, hogy buktad az egészet.

2012. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kettővel ezelőtti: Én kb 6milliós tőkét fektettem be a brókernetnél, 4 év alatt kb 2 milliós buktával szálltam ki belőle.


Kérdező, saját képzésedbe fektess (és abba a könyvbe, amit javasoltam). A tanácsadókat egyelőre felejtsd el.

2012. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!