Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt számítógép kereskedés...

Használt számítógép kereskedéssel, javítással megéri foglalkozni?

Figyelt kérdés
Van még piaca ennek, vagy már mindenki laptopot, tabletet, xboxot stb. vesz?
2012. dec. 21. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Nagyvállalatok, könyvelőirodák, hasonló cégek, sok alkalmazottal, nagy adatbázis-tárolásra, bevitelre szerintem még nagyon sokáig az asztali gépeket fogják használni.

Azoknak az alkatrész-cseréje, karbantartása, memória-bővítése stb. még mindig szükséges.

2012. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha értesz a javításhoz, akkor igen.

De az nem javítás, hogy rájösz, hogy a memória a hibás és akkor ki kell cserélni.

2012. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondanál példát tényleges javításra? Szervizek szoktak javítani pl. hibás memóriát, winchestert, dvd meghajtót? Jó pl. alaplapon, tápban cseréltem már kondit de ezen kívül van példa hasonlóra?
2012. dec. 21. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

számítógép javítás?

vinyó elektronika csere, ennyi, más nincs!

2012. dec. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, ha valóban értesz hozzá :)

Ha csak egy pillanatnyi fellángolás mint az én esetemben volt, akkor nem :D

Egyszer bütyköltem meg a gépem, és elhatároztam hogy na akkor én ezzel akarok foglalkozni, először csak haveri körben...egy időben jól ment minden, aztán besokkaltam, szembe találkoztam olyan problémával amit nem tudtam megoldani, és feladtam.

2012. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!