Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kötelező végzettség az alábbi...

Kötelező végzettség az alábbi vállalkozás létrehozásához? (részletek lent).

Figyelt kérdés

Szeretnénk párommal létrehozni egy vállalkozást, amin belül számítógépek javításával és szoftveres helyreállításával foglalkoznánk.


A következő a homályos folt: én a részemről 14 éves korom óta foglalkozok konfigurációk összerakásával, és alaplapok, egyéb áramkörök javításával, hibás alkatrészek cseréjével. Az élet sajnos úgy alakult, hogy nem tudtam elvégezni ehhez iskolát, így autodidakta módon tanultam meg mindent az elektronikával kapcsolatban, az alapokat édesapám tanította meg (aki autóvillamossági szerelő), illetve nagyon sok egyetemi jegyzetet tanultam meg magam is.

Páromnak van papírja és bizonyítványa a szoftveres részéhez.

A kérdésem az, hogy... ha én ezt legálisan, azaz vállalkozásban szeretném csinálni, szükséges-e hozzá végzettség, amit igazolni tudok, vagy elég a meglévő szaktudás?!


Olyanok válaszoljanak, akik jártasak ebben.


A TEÁORok közül ezek kellenek nekünk majd, és ezekhez kell-e végzettséget igazoló papír:


9511

6202

6203

6209


Így hirtelen ennyi. Nem a teljes lista, de egyelőre ezek a legfontosabbak.

Kérem a mihamarabbi válaszokat, mert ez az egy dolog van, amit hivatásnak tekintet inkább, mint munkának, és minél előbb megakarom csinálni a vállalkozást.



2012. szept. 10. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel önkormányzathoz és ott szépen tételesen átnézik neked. Ez nem biztos, hogy a leggyorsabb, de ez a legmegbízhatóbb.
2012. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!