Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Segítséget szeretnék Pályázatt...

Kokoquad kérdése:

Segítséget szeretnék Pályázattal kapcsolatban. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy most szeretnék Vállalkozást indítani és hogy létezik e vállalkozás alapításhoz pályázat? Az elképzeléseim: egyéni vállalkozó vagy kft

-100%-ban vissza nem térítendő támogatás

-lehetőleg önerő nélkül

-használt, és új ruházat,ruházati kiegészítőkkel foglalkoznék

Amire íratnám a pályázatot:

-kisteherautó 3.5t-ig szállításra

-maga a vállakozás alapítás összegére

-árukészletre

-berendezések(pc,üzletberendezés,stb)

-vásározó árusításhoz sátor,és asztalok


Az összeg amit szeretnék kb 3.500.000ft

Szóval az lenne a kérdésem hogy létezik ilyen pályázat? Előre is köszönöm a válaszokat. Nagyon fontos lenne!!!


2012. dec. 25. 20:23
 1/8 kapo1588 ***** válasza:
persze, álmaidban:) de akkor már nyugodtan igényel 10 milliót ne add alább:)
2012. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lemaradtál róla.Idén lett volna lehetőséged tisztán vissza nem térítendő 3 millióra indulóként, 0-ról.


[link]


A B komponensben már csak a nyertes A-sok pályázhatnak. január 1-től.



Ami maradt az mikrohitellel kombinált Új Széchenyi Terves lehetőség, de az nem 100%-os visszatérítendő.

+ a munkaügyiknél szokott lenni, de az is inkább hitel lehetőség. Maximum a bér-járulékkal lehet játszadozni ezen a téren.

2012. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Azért lett volna jó nekem önerő nélküli pályázat mert most vásároltam házat és minél előbb szerettem volna beindítani a vállalkozást. De ezek szerint akkor jelenleg erre nincs lehetőség:)
2012. dec. 26. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma voltam bent érdeklődni a pályázattal kapcsolatban.

Azt a választ kaptam, hogy még nincsenek meg az A komponens nyertesek, akik majd a képzéseket tartják. Így viszont nem késtünk le semmiről! Az A komponensben nem azoknak kellett pályázni, akik vállalkozni szeretnének, hanem a képző intézményeknek. A jelenlegit kell majd nekünk beadni, de csak azután, hogy részt veszünk az A komponensben nyertes intézmények képzésén. Ezek az intézmények segítenek majd megírni az üzleti terveket, és ők igazolják majd azok életképességét is,egyfajta mentorok lesznek. Szóval nincs veszve semmi, és megkövetem magam. Van lehetőség pályázni 3 millió vissza nem térítendőre jelenleg is!

2012. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pályázati pénzeknél kizáró ok a használt ruha kereskedés.
2013. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez hol van a pályázatban?
2013. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kisteherautó 3.5t-ig szállításra"

Az EU NEM TÁMOGAT használt eszköz beszerzést, vagyis a 3 millió már alapból kevés.


Vállalkozás esetén hiába 100%-ban finanszírozott a projekt, az ÁFA-t bukni fogja a vállalkozó, mert nettó finanszírozottak az EU-projektek. És nem hiszem, hogy nem ÁFA-s lesz a vállalkozás...

2013. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A FIVOSZ nyerte az A komponenst, a Támop 2.3.6-ban, innentől fogva náluk kell érdeklődni:


[link]

2013. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!