Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kézműves dolgokkal (fonott...

Kézműves dolgokkal (fonott kosarak, ékszerek stb. ) hogyan lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Illetve helyesbítek. Tudom, hogy lehet vele pénzt keresni, úgy, hogy ha eladja az emberlánya. Arra szeretnék igen-igen részletes választ kapni, hogy hogyan kell ezt csinálni úgy, hogy (üzletszerű gyártás) az állambácsi is az áldását adja rá? Azaz ne büntessen az adóhatóság, hanem minden a megszabott keretek közt menjen. De fontos! Egyéni vállalkozó nem szeretnék lenni!

2013. jan. 4. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Válts ki adószámot, nyiss boltot a Meskán, a Facebookon mutasd meg, mit tudsz, mindig adj számlát, és nincs félnivalód. De ha nagyon beindul az üzlet, bizony kell az az egyéni vállalkozói!
2013. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A meska micsoda?
2013. jan. 21. 10:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs! Megvan!:)
2013. jan. 22. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülök, annyi információt ugysem tudtam volna ide bemásolni, amennyit az oldalukon megtalálsz.
2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még talán annyit, hogy ha kivált az ember lánya egy a.számot meg számlatömböt meg regisztrációba veszik az illetőt ha nincs eladás van-e utána valami járulék fizetendő dolog?
2013. febr. 4. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van mellette egy munkahelyed, ahol fizeted a járulékokat, akkor csak a tényleges bevétel után kell fizetni. Ha mindenről kérsz számlát, és jól kalkulálsz, a hasznod kijöhet nullára, vagy mínuszra, ebben az esetben nem fizetsz semmit. De ha nincs főállású munkahelyed, akkor bizony vannak járulékok, tb mindenképp, de hogy még mi, arra én sem kaptam választ.
2013. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
TB mindenképp? Az hogy? Ezt nem értem.
2013. febr. 4. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt írtam le neked, amit nekem is tanácsoltak. Ha sikerül többet megtudnod, írd meg nekem is. Az is lehet, hogy azt is csak a bevétel függvényében kell, nem tudom, nem akarlak félrevezetni.
2013. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!