Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bajba kerültem a nyerőgépek...

Lászlórita kérdése:

Bajba kerültem a nyerőgépek miatt! Rám foghatják-e egy esetleges felszámolási eljárás alkalmával, hogy direkt mentettem ki a cég vagyonát?

Figyelt kérdés
Az azokból származó bevételeimre,bevállaltam pár magáncélú hitelt és fizettem is évekig hiba nélkül,de amióta megszüntették a járulékok helyett a csekkjeimet fizetem!Kft ként működöm!
2013. jan. 7. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Már hogy a fenébe ne, cég pénzét magáncélokra használni sikkasztás.
2013. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NemethRobert1911 ***** válasza:

Másfelől, szedd le de gyorsan ezt a kérdést innen mielőtt a NAV észreveszi.... és hasonló kérdéseket, ha "sajnos" előfordul, akkor inkbáb zárt körben, az ügyvédednek tegyél fel ne itt, mert a google mindent cache-el és a tárgyi bizonyíték az makacs dolog, azt fene nehéz ám letagadni. És ez itt egy tárgyi bizonyíték is, és egy vallomás is, amit ide írtál.


Üdv: jogsegely@1911.hu

2014. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!