Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » PayPalnél, ha berakok, tegyük...

PayPalnél, ha berakok, tegyük fel,20 000 Forintot a számlámra, és egy évig nem nyúlok hozzá, mind a 20 000-t ki tudom majd venni, vagy vonnak le belőle?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A Paypal ingyenes, nincs számlavezetési díj meg semmi ilyesmi, ha erre gondolsz. De kérdem én, miért szeretnél betenni úgy pénzt, ha 1 évig nem használod fel? Nem fog kamatozni sem.
2013. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hátha rárakom, de még sincs rá szükégem, így, ha vissza se utalnám, félek, hogy elveszik (egy része). Köszönöm a választ.
2013. jan. 10. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
a PPon 20ezer forint fog maradni, senki nem nyul hozza, senki nem von le belole semmit, de vagod, hogy egy ev mulva a 20ezer mar nem fog 20ezret erni... :(
2013. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!