Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet magánszemélyként...

Hogyan lehet magánszemélyként emeltdíjas telefonvonalam, amin hogyha felhívnak különféle szolgáltatásokért, megy a zsé egy számlámra?

Figyelt kérdés
Elsősorban telefonszex-szolgáltatásra gondoltam, de lehet valami mást is kiötlök.
2010. jún. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
magánszemélyként sehogy...legfeljebb egyéni vállalkozóként
2010. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is gondoltam már emeltdíjas szolgáltatásra (NEM telefonszex), és arra jutottam nem éri meg. Nézzük a te példádat. Először ki kell váltanod a vállalkozói engedélyt,nemtom mennyibe kerül mostanság,aztán csinálsz egy céget amit be kell regisztráltatni ez szintén pénz. Nem tudom egyedül szeretnéd-e csinálni de ahhoz hogy hamar megtérüljön szerintem fel kéne venned néhány csajt még, ők mondjuk dolgozhatnak jutalékos fizetésért is. Ezután szerződést kötsz egy emeltdíjas szolgáltatásokkal foglalkozó céggel, ők fogják adni a vonaladat, de elég nagy részét elteszik a pénznek(több mint a felét). Aztán kéne egy hely is ahol a lányok dolgoznak, ez is plusz pénz. Ha mindez meg van akkor feladhatod a hirdetéseket, és indulhat is az üzlet.
2010. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt kihagytad, hogy a hirdetésért is fizetni kell :D
2010. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Így van, amiket felsoroltam az mind kiadás, és még nincs bejövő forgalmad.
2010. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, és azt is kihagytam, hogy nem a számládra megy a zsé hanem az emeltdíjas vonalat szolgáltató cég számlájára és ők onnan utalják át neked bizonyos időközönként illetve ahogy kéred. De nem érdemes minden hívás után utaltatni mert annak is van díja a banknál, inkább csak nagyobb összeget utaltass.
2010. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!