Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő míg elbírálnak egy...

Mennyi idő míg elbírálnak egy ÚSZT pályázatot? Milyen költségei vannak?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éves vállalkozásom, így mivel lesz egy lezárt üzleti évem szeretnék pályázni ÚSZT támogatásra. Pontosan GOP 2.1.1-re. Van valaki esetleg akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Gondolom van mindenféle illeték meg szir szar mire a dolog egyáltalán beadható. Mit kell tudnom?

2013. jan. 10. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez jelenleg fel van függesztve.


Általánosan itt és a részletes kiírás is letölthető.

[link]



Talán az egyik legfontosabb szempont, hogy kombinált mikrohitel, maximum 45%-ban vissza nem térítendő támogatással és 10% önerővel. Tehát egy 10 milliós projektnél ez 1 millió önerő, 4,5 millió vissza nem térítendő és 4,5 millió hitel. Utófinanszírozásos a pályázat. Tehát a 10% önerőn felül nem árt, ha van még azért tőketartalék, mert csak az elszámolható költségek kifizetése után igényelhető vissza a pályázatban nyert összeg.


Célszerű a vállalkozásfejlesztőkhöz, vagy pályázatírókhoz fordulni a pályázatírás során, mert nem módosítható és nem ítélhető meg csökkentett támogatás.

2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a százalékokkal tisztában voltam, viszont az utólagos finanszírozás számomra új és nem örülök neki. Én a NFU oldalát néztem, aszerint Kelet-Magyarországon elérhető ez a pályázat feb. 28-ig.

[link]


Költségek alatt inkább arra gondoltam, hogy milyen illetékeket kell fizetni, mennyibe kerül egy átlag pályázatírás, tehát a járulékos dolgok.


Köszi!

2013. jan. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!