Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti belevágnátok egy ilyen...

Ti belevágnátok egy ilyen vállalkozásba? Részlet lent

Figyelt kérdés
azt tanácsolták h vegyek fel 3-4 ácsot és tetőket csinálnánk,tetők felújítása,lambériák,tetőtér építés és ezekhez hasonlók.én nem vagyok ács így én gyakorlatilag annyit csinálnék h kimennék a helyszínre felmérném mennyiért csináljuk meg majd kiküldeném ácsokat és ennyi(meg persze anyagbeszerzés ilyesmi).ez megérheti?ismerős van aki beajánlana.ha kifizetem az ácsokat stb.akk marad annyi h megérje?
2013. jan. 16. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érthetö.Ha nem vagy ács hogy akarod felmérni mit kell csinálni és hogyan meddig stb...
2013. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nyílván az egyik áccsal mennék ki felmérni.
2013. jan. 16. 01:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom neked. Vállalkozást csak úgy érdemes, ha Te magad profi vagy az adott területen. És még úgy is szerencse is kell.
2013. jan. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos a kudarc. Egyrészt nem is kell 3-4 ács egy tetőhöz, 2 is tökéletesen elboldogul, vagy 1 ács és 1-2 culáger, akiket ő hoz. A lényeg, hogy az 1-2 ács meg nem fog elmenni alkalmazásba, mikor dolgozhatnak maguknak is. Másrészt a 3-4 ácsnak akkor lenne értelme, ha össze tudnád hangolni a munkájukat. Ha önállóan elboldogulnának (ami nem szokott megtörténni), akkor újra felmerül a kérdés, hogy miért dolgoznának neked? Akkor a csapat vezetője is lehet a vállalkozó.


Anyagi oldalról meg lenne 60-70 ezer járulékod, plusz egyéb kiadások. A munkásokra meg összesen kb havi 4-500 ezer. Ez után következne még a hasznod. Szerintem tuti bukta. De mindegy is, mert úgy sem találnál embert.

2013. jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Építőipari vállalkozás ebben a gazdasági környezetben kockázatos már önmagában is, még akkor is ha értenél hozzá. Az ötletet el kell tenni későbbre.
2013. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!