Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol vásárolhatok alkoholt...

Hol vásárolhatok alkoholt továbbértékesítésre?

Figyelt kérdés
Csak néhány üveg minőségi itallal szeretném kiegészíteni az ajándékboltom kínálatát, ezért nincs benne gyakorlatom. Valahol azt olvastam, hogy pl. Tescoban nem vásárolhatok jövedéki terméket továbbértékesítési céllal. Akkor hol?
2013. jan. 16. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Metro, vagy a Zwack Hungary.
2013. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vimpexdrink.hu, profidrink, tassi. pl.
2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak úgy kíváncsiságból: tescoban vagy más helyeken miért nem lehet?
2013. jan. 17. 14:29
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A Tesco komoly kedvezményeket kap (mert munkahelyeket teremt). Unfair a 'jogtalanul' túl olcsó terméket továbbadni.
2013. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nem konkrétan csak a tescora gondoltam. Más oka lehet ennek, talán külön jogosultság kell a nagykereknek a jövedéki termék továbbértékesítésre történő eladásához. Különben is: az italnagykerekben olcsóbbak az italok, mint a tescoban!

Másrészt: a kereskedelem erről szól: a kereskedő megveszi olcsón és ráteszi a saját hasznát. Ha túl nagyot akar kaszálni, úgysem veszik meg a termékét. Tehát itt nem lehet 'unfair' dologról beszélni. A tescotól is 'unfair', ahogy a dolgozóival bánik és főleg amilyen ócska minőségű termékeket árusít...


A többi válasz hasznos volt.

2013. jan. 17. 17:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Különben is: az italnagykerekben olcsóbbak az italok, mint a tescoban!



Ez egészen egyszerűen nem igaz. Ahogyan a többi is csak módjával.

És hidd el, régebb óta árulok alkoholt, mint te.

2013. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hiszen mint írtam, én nem árusítok alkoholt...
2013. jan. 17. 17:29
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez képest azért észt osztani rohadtul tudsz.
2013. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Észt sajnos nem tudok osztani, csak a véleményemet. Alkohol-ügyben nem, kereskedelemben viszont évtizedes tapasztalatom van.
2013. jan. 17. 18:02
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: pl. Zwack Unicum tescoban akciósan 2.399 Ft, italnagykerben 2.199 Ft. Erről ennyit!
2013. jan. 17. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!