Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 0 ft kezdőtőkével milyen...

0 ft kezdőtőkével milyen vállalkozást lehet indítani?

Figyelt kérdés
Mivel hallottam már olyat, hogy egyesek a nulláról indultak.
2013. jan. 20. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0 Ft-tal gyakorlatilag semmit sem tudsz indítani, mert minden vállalkozáshoz pénz kell! Anélkül nem megy. Az hogy valaki nulláról kezdte, azt jelenti, hogy segítség nélkül csinált mindent, nem azt hogy pénz nélkül.
2013. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet azokkal, akik webshopot nyitnak, s csupán a megrendelt termékeket veszik meg a nagykereskedésből? Ehhez sem szükséges nagy befektetés, vagy igen?
2013. jan. 20. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha van informatikus végzettséged, akkor az oldal elkészítéséhez nem kell pénz.

De a bejegyzéséhez igen.

Ugyanígy, te is mondtad hogy a nagykerből megvett cuccokért fizetni kell.


Egyesek a nulláról indultak, de nulla saját tőkével. Kölcsönt kaptak valahonnan ahhoz, hogy elkezdhessék.

2013. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kezdőtőke nélkül nem lehet vállalkozást indítani.
2013. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet nulláról vállalkozást indítani. Persze ennek is megvan a technikája. A megoldás kulcsa az internet, tele van ingyenes lehetőségekkel.
2013. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Néhány ötlet, vagy legalább egy?
2013. jan. 22. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt már te tudod, mihez értesz. Én írok, és eladom az e-bookjaimat.
2013. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most a saját kérdésemtől függetlenül lettem kíváncsi, hogy milyen témájú írásokért lehet manapság pénzt kérni? Vagy olyan újságíráshoz hasonlatos dolog ez, ahol pénzt kapsz a cikkeidért?
2013. jan. 22. 13:27
 9/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne miket írsz. Ez tök jó!
2013. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dropshipping. Mondjuk a weboldal elkészítéséhez kell pénz, meg a domainre, meg idővel az adókat is be kell fizetni + könyvelői díj, de olyan 100 forintból el lehet indulni. Shopyfy-on 1 dollár az előfizetés havonta az első 3 hónapban. Shopshippingnél nem kell megvenned a terméket sem. A kínai gyártó egyből küldi az ügyfélnek a megrendelt cuccait.

Én nem kezdenék bele, de kinek mi.

jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!